Zafer Algöz'den, TFF'nin fidan projesine gönderme
Türkiye Futbol Federasyonu'nun her bir sarı karta 1 fidan, kırmızı karta da 5 fidan dikme projesine tepki yağıyor. Ağaç dikmenin ceza olarak görüldüğü şeklinde yorumlar yapılıyor. Sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri de bu projeye tepkili. Futbola olan ilgisi ve koyu Beşiktaşlılığıyla bilinen sinema sanatçısı Zafer Algöz'ün paylaşımına etkileşim yağdı. Algöz, "Millete kendimizi güldürmeyelim derim nacizane" ifadesini kullandı.
SPOR , 30 Temmuz 2021 Cuma, 11:52
Zafer Algöz'den, TFF'nin fidan projesine gönderme

TFF'nin orman projesi sporseverlerin tepkisini çekti. Görülecek kartlara göre verilen fidan dikme cezası, büyük bir kesimi rahatsız etti. Sarı kartın 1, kırmızı kartın 5 fidan cezası olarak dönmesi gülünç bulundu. TFF'nin bu projeyi düşünmeden ortaya attığı şeklinde yorumlar da yapıldı.

CEM DAVRAN DA DESTEK VERDİ

Zafer Algöz, "Ağaç dikmeyi ceza olarak gören TFF'yi tebrik ediyorum. Gerçekten saçmalık, millete kendimizi güldürmeyelim derim nacizane" paylaşımı yaptı. Galatasaraylı sanatçı Cem Davran da bu paylaşıma yorum bıraktı. Davran, "Kart görmeyin bak sonra ağaç dikersiniz, kimin aklı bu acep!" diye tepki gösterdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR