Zamanında ilgilenmiştik
Bursa Hakimiyet'e açıklamada bulunan Trabzonspor'un asbaşkanı, golcü futbolcunun geçen sezon gündemlerinde olduğunu ancak çıkan haberlerin aksine bu yıl henüz isminin transfer listesine yazılmadığını söyledi.
BURSASPOR , 14 Haziran 2012 Perşembe, 09:58
Zamanında ilgilenmiştik
 Bursaspor'un golcü futbolcusu Turgay Bahadır'ın Trabzonspor'a gideceği yönündeki haberler çift taraflı yalanlandı. Yeşil Beyazlı takımda Pinto'nun gelmesiyle gözden düşen ancak şampiyonluk sezonundaki performansıyla taraftarın gönlünde yer edinen Turgay'ın, Bordo Mavili takımla bu sezon hiçbir teması olmadığı ortaya çıktı. Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, Bursa Hakimiyet'e yaptığı açıklamada Turgay'ın iyi bir futbolcu olduğunu fakat bu sezon kendisiyle ilgilenmediklerini söyledi.

HAMLEMİZ YOK

Turgay'ı geçen sezon başı kadrolarına katmak için yoğun çaba harcadıklarını belirten Şakar, şöyle devam etti: "Geçen sezon başı Turgay için uğraşmalarımız oldu. Ancak hedefimize ulaşamadık. Bu yıl için hiçbir hamlemiz yok. Bu konular teknik ekibin bileceği işler. Bu zamana kadar da onlardan Turgay ile ilgili bir şey gelmedi. Zamanında ilgilenmiştik ancak dediğim gibi şu an için bir şey yok". Tecrübeli futbolcunun menajeri Ahmet Bulut ise, Turgay'a Trabzonsporda dahil hiçbir kulüpten teklif gelmediğini gündemlerinde transfer olmadığını belirtti. Bu arada Turgay'ın Bursaspor'da sözleşmesi 2014'te sona eriyor.


Barış YALIM

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR