Hava Durumu

#Işçi

Bursa Hakimiyet - Işçi haberleri, son dakika gelişmeleri, detaylı bilgiler ve tüm gelişmeler, Işçi haber sayfasında canlı gelişmelerle ulaşabilirsiniz.

44 yıllık dev firma Bursa'da çok sayıda işçi alacak! İkramiyeler, prim, çocuk ve yakacak yardımları... Haber

44 yıllık dev firma Bursa'da çok sayıda işçi alacak! İkramiyeler, prim, çocuk ve yakacak yardımları...

1980 yılında küçük ölçekli bir atölyede kurulan ve günümüzde 5 kıtaya ihracat gerçekleştirerek, Türkiye’nin sayılı sanayi kuruluşları arasında yer alan İNOKSAN, Bursa'daki fabrikasına çok sayıda eleman alacağını açıkladı. 25 bin m² kapalı alanda üretim yapan dev firma, Nilüfer Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikasına 80 işçi alınacağını bildirdi. İLANLAR ART ARDA GELDİ Toplamda 80 işçi arandığını duyuran firma, 30 beden işçisi, 20 makine montaj işçisi, 10 gazaltı kaynakçısı, 10 argon kaynakçısı ve 10 taşlama tezgah işçisi istihdam edecek. İKRAMİYELER, YARDIMLAR VE PRİM... 3'lü vardiya sisteminde çalışılacak fabrikada, işçilere; aylık net maaş üzerinden ödeme, yılda 1 maaş ikramiye, yılda 1maaşa kadar hedef primi, aylık yakacak yardımı, aylık çocuk yardımı, Ramazan ve Kurban bayramı ikramiyesi, yıllık izin ikramiyesi, doğum-ölüm-evlilik-eğitim yardımları, her 3 ayda bir erzak yardımı ve her ay düzenli avans ödemesi yapılacak. BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK? Firmanın yayımladığı iş ilanlarına Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR) resmi sitesi üzerinden başvuru yapılabilecek. Öte yandan firma, merak edilenlerin sorulabilmesi adına 0224 294 74 74 nolu numarayı paylaştı. İşte firmanın yayımladığı iş ilanları... Taşlama Tezgâh İşçisi Argon Kaynakçısı (TİG Kaynakçısı) Gazaltı Kaynakçısı (Mıg-Mag Kaynakçısı) Makine Montaj İşçisi Beden İşçisi (Genel)

Bursa'daki dev fabrika duyurdu! Çok sayıda işçi alınacak: Doğum, evlilik, yakacak ve bayram yardımı... Haber

Bursa'daki dev fabrika duyurdu! Çok sayıda işçi alınacak: Doğum, evlilik, yakacak ve bayram yardımı...

İnegöl Mobilya Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 15 bin metrekare açık, 16 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu üretim tesislerinde yıllık ortalama 600 adet araç üretim kapasitesi ile çalışan Akia Hess Otomotiv, çok sayıda işçi alınacağını duyurdu. Dizel, CNG ve elektrikli seçenekleriyle otobüs karoseri üretimi yapan dev firma, 25 işçi alacak. İLAN YAYIMLANDI Mekanik montaj, trim operatörü olarak 18-50 yaş arası, daha önce mekanik montaj bölümünde çalışmış 5 kişi, kaynak operatörü olarak 20-45 yaş aralığında, daha önce kaynak operatörü olarak çalışmış, tercihen teknik resim okuyabilen 10 kişi, otomotiv boyacısı olarak 20-45 yaş arası, daha önce otomotiv boyacısı olarak çalışmış 5 kişi, depo elemanı olarak 20-35 yaş arası, daha önce depo elemanı olarak çalışmış, askerlik ile ilişiği olmayan 3 kişi, elektrik montaj operatörü olarak 20-45 yaş arası, daha önce elektrik montaj elemanı olarak çalışmış, askerlik ile ilişiği olmayan 2 kişi olmak üzere toplam 25 personel alımı yapılacak. HAFTADA 2 GÜN İZİN, DOĞUM, EVLİLİK, YAKACAK VE BAYRAM YARDIMI... Tüm adaylar için geçerli olmak üzere Bursa, İnegöl ve Yenişehir’de ikamet eden ve alanında en az 1 yıl deneyimli olması şartı aranırken, firmanın sunduğu genel haklar ise; kışın yakacak yardımı, bayramlarda ticket, doğum ve evlilik yardımı ile Cumartesi Pazar günleri tatil olarak belirtildi.” BAŞVURULAR SONA ERİYOR Akia Hess Otomotiv firması personel alımı için başvurular bugün saat 14.00’da İnegöl Belediyesi Yeni Hizmet Binası zemin katındaki çok amaçlı salonda alınacak. Yapılacak alımla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 hatları üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilecek.

75 yıllık dev firma  duyurdu: Bursa'da işçi aranıyor! Servis, yemek ve ikramiye... Haber

75 yıllık dev firma duyurdu: Bursa'da işçi aranıyor! Servis, yemek ve ikramiye...

Kurulduğu 1949 yılından bugüne; kişisel koruyucu iş güvenliği eldivenleri, muayene eldivenleri üretim ve satışı, medikal sarf malzemeler satış ve pazarlama alanında faaliyet gösteren Beybi Plastik, Bursa'daki fabrikasına çok sayıda eleman alacağını açıkladı. Dev firma, yüzlerce kişinin çalıştığı, Kestel'deki Türkiye’nin ilk ve tek yerli üretim vinil muayene eldiveni fabrikasına işçi alımı için harekete geçti. İLANLAR TEK TEK YAYIMLANDI Dev firma,  toplamda 16 işçi arandığını duyurdu. İlanlarda 3 imalat işçisi, 3 depo sevkiyat sorumlusu ve 10 makine bakım ve onarımcısı alınacağı belirtildi. Makine bakımcılar için aranan şartlar şöyle: Her türlü arızanın olası sebeplerini, kök neden analizi yaparak bulmak ve arızayı kalıcı olarak gidermek, arıza ile ilgili kayıtları gerekli takip sistemine girmek, fabrikadaki tüm makina bakım onarım süreçlerinden sorumlu olmak gibi sorumlulukları olacak bakımcı aranmaktadır.  Depo sevkiyat sorumlusu için aranan şartlar ise şöyle belirtildi: Üretimden gelen mamul ürünlerin dikkatlice ve özenle depo bölümüne istiflenmesi, departmanlar arası yarı mamul ürünün sevk ve idaresi, tedarikçilerden gelen hammadde, yarı mamul ürünün istiflenmesi, gerekli departmanlara sevki, fason malzeme takibinin yapılması, tır yüklemelerinin planlı yapılması sağlamak, irsaliyenin oluşturulması, gelen irsaliyeleri sisteme girişlerinin yapılması ve aylık, yıllık depo envanterlerinin takibinin yapılması... İKRAMİYE, SERVİS VE YEMEK... 3'lü vardiya sisteminde çalışılacak fabrikada, işçilere servis, yemek ve ikramiye gibi haklar sağlandığı da belirtildi. BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAK? Firmanın yayımladığı iş ilanlarına Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR) resmi sitesi üzerinden başvuru yapılabilecek. Öte yandan firma, merak edilenlerin sorulabilmesi adına 0224 384 15 66 nolu numarayı paylaştı. İşte firmanın yayımladığı iş ilanları...

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.