Hava Durumu

#Işkur

Bursa Hakimiyet - Işkur haberleri, son dakika gelişmeleri, detaylı bilgiler ve tüm gelişmeler, Işkur haber sayfasında canlı gelişmelerle ulaşabilirsiniz.

Bursa'daki dev süt fabrikası duyurdu: Çok sayıda işçi alınacak! İkramiye, bayram-erzak-yakacak yardımı... Haber

Bursa'daki dev süt fabrikası duyurdu: Çok sayıda işçi alınacak! İkramiye, bayram-erzak-yakacak yardımı...

BAŞVURULAR SADECE KARACABEY VE MUSTAFAKEMALPAŞA İÇİN GEÇERLİ Eker'in temelleri 1977 senesinde Bursa'daki Eker Çiftliği içindeki küçük bir imalathanede yoğurt ve ayran üretimiyle başladı. Altan Eker ve Aykut Kutay'ın Bursa'daki otomotiv firmalarına, ayran tedarik etme girişimiyle kurulan firma Türkiye'nin en büyük 10 süt üreticisi arasına girdi. Başta ayran, yoğurt, sütlü tatlılar,meyveli süzme yoğurt beyaz peynir, kaşar peyniri, kaymak, tereyağı, kefir, pastörize süt ve UHT süt gibi ürünler üreten firma 100’den fazla süt ve süt ürünleri imal ediyor. Eker, Mustafakemalpaşa'da 120 dönüm üzerindeki 30 bin metrekare kapalı alanda günlük 250 bin ton süt işleme kapasitesine sahip. İSTİHDAM İÇİN DÜĞMEYE BASTILAR Bünyesinde 1.600 kişinin çalıştığı Türkiye'nin dev süt üreticisi Bursa'da işçi alacağını duyurdu. Dev firma İŞKUR üzerinden verdiği ilanlarla 30 işçi alınacağını bildirdi. SADECE O İLÇELERDEN BAŞVURU ALINACAK Dev firma sadece Bursa'nın Mustafakemalpaşa ve Karacabey ilçelerinde ikamet edenlerin istihdam edileceğini bildirdi. İş ilanında sosyal olanaklar olarak şunlar yer aldı: Yemek, 3 ayda 1 ikramiye, bayram parası, yakacak parası mesai ücreti, erzak yardımı İşte yayımlanan iş ilanları... Beden İşçisi (Genel) Ambar/Depo Görevlisi Beden İşçisi (Genel)

Bursa'daki dev fabrika ilanları art arda verdi: Çok sayıda işçi alınacak! Haber

Bursa'daki dev fabrika ilanları art arda verdi: Çok sayıda işçi alınacak!

1983 yılında temelleri atılan RB Karesi Tekstil, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) hazırladığı ‘Bursa 250 Büyük Firma Araştırması-2022’ sonuçlarında ilk sıralarda yer alıyor. Net satışlara göre Bursa’nın 250 büyük firması arasında 12. sırada bulunan R.B. Karesi İth. İhr. Teks. San. Ve Tic. A.Ş. eleman alacağını duyurdu. 200'E YAKIN İŞÇİ ALINACAK Bursa'nın en büyük firmaları listesinde ilk sıralarda bulunan RB Karesi Holding'e bağlı Karesi Polyester ve Petrokimya Sanayi Anonim Şirketi, İŞKUR üzerinden yayımladığı ilanlarla 178 işçi alacak. Yayımlanan ilanlara göre; Elyaf Sarıcı (İp Büküm Makinesi Operatörü), Bobin Aktarma İşçisi, Dokumacı/Endüstriyel Dokumacı, Tekstüre İplik Üretim Makinesi Operatörü, Örme Operatörü (Nezaretçi/Ustabaşı), Forklift Operatörü, Şoför-Yük Taşıma, Beden İşçisi (Genel), Bobin-Katlama-Büküm Makine Operatörü, Makine Bakım ve Onarımcısı, Şardon Makinesi Operatörü, Argon Kaynakçısı (TİG Kaynakçısı) ve Gazaltı Kaynakçısı (Mıg-Mag Kaynakçısı) alınacak. İŞTE YAYIMLANAN İLANLAR VE ARANAN ŞARTLAR... Elyaf Sarıcı (İp Büküm Makinesi Operatörü) Bobin Aktarma İşçisi Dokumacı/Endüstriyel Dokumacı Tekstüre İplik Üretim Makinesi Operatörü Örme Operatörü (Nezaretçi/Ustabaşı) Forklift Operatörü Şoför-Yük Taşıma Örme Operatörü (Nezaretçi/Ustabaşı) Beden İşçisi (Genel) Bobin-Katlama-Büküm Makine Operatörü Elyaf Sarıcı (İp Büküm Makinesi Operatörü) Bobin Aktarma İşçisi Makine Bakım ve Onarımcısı Forklift Operatörü Dokumacı/Endüstriyel Dokumacı Şardon Makinesi Operatörü Örme Operatörü (Nezaretçi/Ustabaşı) Argon Kaynakçısı (TİG Kaynakçısı) Gazaltı Kaynakçısı (Mıg-Mag Kaynakçısı)

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.