Hava Durumu

#Karesi

Bursa Hakimiyet - Karesi haberleri, son dakika gelişmeleri, detaylı bilgiler ve tüm gelişmeler, Karesi haber sayfasında canlı gelişmelerle ulaşabilirsiniz.

Bursa'daki dev fabrika ilanları art arda verdi: Çok sayıda işçi alınacak! Haber

Bursa'daki dev fabrika ilanları art arda verdi: Çok sayıda işçi alınacak!

1983 yılında temelleri atılan RB Karesi Tekstil, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) hazırladığı ‘Bursa 250 Büyük Firma Araştırması-2022’ sonuçlarında ilk sıralarda yer alıyor. Net satışlara göre Bursa’nın 250 büyük firması arasında 12. sırada bulunan R.B. Karesi İth. İhr. Teks. San. Ve Tic. A.Ş. eleman alacağını duyurdu. 200'E YAKIN İŞÇİ ALINACAK Bursa'nın en büyük firmaları listesinde ilk sıralarda bulunan RB Karesi Holding'e bağlı Karesi Polyester ve Petrokimya Sanayi Anonim Şirketi, İŞKUR üzerinden yayımladığı ilanlarla 178 işçi alacak. Yayımlanan ilanlara göre; Elyaf Sarıcı (İp Büküm Makinesi Operatörü), Bobin Aktarma İşçisi, Dokumacı/Endüstriyel Dokumacı, Tekstüre İplik Üretim Makinesi Operatörü, Örme Operatörü (Nezaretçi/Ustabaşı), Forklift Operatörü, Şoför-Yük Taşıma, Beden İşçisi (Genel), Bobin-Katlama-Büküm Makine Operatörü, Makine Bakım ve Onarımcısı, Şardon Makinesi Operatörü, Argon Kaynakçısı (TİG Kaynakçısı) ve Gazaltı Kaynakçısı (Mıg-Mag Kaynakçısı) alınacak. İŞTE YAYIMLANAN İLANLAR VE ARANAN ŞARTLAR... Elyaf Sarıcı (İp Büküm Makinesi Operatörü) Bobin Aktarma İşçisi Dokumacı/Endüstriyel Dokumacı Tekstüre İplik Üretim Makinesi Operatörü Örme Operatörü (Nezaretçi/Ustabaşı) Forklift Operatörü Şoför-Yük Taşıma Örme Operatörü (Nezaretçi/Ustabaşı) Beden İşçisi (Genel) Bobin-Katlama-Büküm Makine Operatörü Elyaf Sarıcı (İp Büküm Makinesi Operatörü) Bobin Aktarma İşçisi Makine Bakım ve Onarımcısı Forklift Operatörü Dokumacı/Endüstriyel Dokumacı Şardon Makinesi Operatörü Örme Operatörü (Nezaretçi/Ustabaşı) Argon Kaynakçısı (TİG Kaynakçısı) Gazaltı Kaynakçısı (Mıg-Mag Kaynakçısı)

Bursa'nın tekstil devi ilanları art arda verdi! Onlarca işçi alınacak Haber

Bursa'nın tekstil devi ilanları art arda verdi! Onlarca işçi alınacak

1983 yılında kurulan RB Karesi Tekstil, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) hazırladığı ‘Bursa 250 Büyük Firma Araştırması-2022’ sonuçlarında ilk sıralarda yer alıyor. Net satışlara göre Bursa’nın 250 büyük firması arasında 12. sırada bulunan R.B. Karesi İth. İhr. Teks. San. Ve Tic. A.Ş. çok sayıda eleman alacağını bildirdi. Bursa'nın en büyük firmaları listesinde ilk sıralarda bulunan RB Karesi Holding'e bağlı Karesi Polyester ve Petrokimya Sanayi Anonim Şirketi, İŞKUR üzerinden yayımladığı ilanlarla 225 personel alacak. Yayımlanan ilanlara göre; 10 Ambar/depo görevlisi, 10 Tefrik Kontrolcü(İplik), 15 Kalite Kontrolörü-Kumaş, 10 Paketleme İşçisi, 10 Dokumacı/Endüstriyel Dokumacı, 10 Beden İşçisi (Genel), 5 Forklift Operatörü, 5 Gazaltı Kaynakçısı (Mıg-Mag Kaynakçısı), 5 Argon Kaynakçısı (TİG Kaynakçısı), 5 Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik), 10 Tekstüre İplik Üretim Makinesi Operatörü, 10 Dokumacı/Endüstriyel dokumacı, 10 Makine Bakım ve Onarımcısı, 1 Engelli Beden İşçisi (Genel), 11 Beden İşçisi (Genel), 3 Tır-Çekici Şoförü, 10 Makine Bakım ve Onarımcısı, 5 Endüstriyel Bakım-Onarım Elektrikçisi, 10 Tekstüre İplik Üretim Makinesi Operatörü, 10 Tefrik Kontrolcü (İplik), 10 Ambar/ Depo Görevlisi, 10 Dokumacı/ Endüstriyel Dokumacı, 5 Forklift Operatörü, 10 Dokumacı/Endüstriyel Dokumacı, 10 Paketleme İşçisi, 10 Kalite Kontrolörü-Kumaş ve 10 Beden İşçisi (Genel) alınacak. İŞTE YAYIMLANAN İLANLAR VE ARANAN ŞARTLAR... İlanların ayrıntılarına ulaşmak ve başvuru için bu linke tıklayın.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.