Hava Durumu

#Servis

Bursa Hakimiyet - Servis haberleri, son dakika gelişmeleri, detaylı bilgiler ve tüm gelişmeler, Servis haber sayfasında canlı gelişmelerle ulaşabilirsiniz.

44 yıllık dev firma Bursa'da çok sayıda işçi alacak! İkramiyeler, prim, çocuk ve yakacak yardımları... Haber

44 yıllık dev firma Bursa'da çok sayıda işçi alacak! İkramiyeler, prim, çocuk ve yakacak yardımları...

1980 yılında küçük ölçekli bir atölyede kurulan ve günümüzde 5 kıtaya ihracat gerçekleştirerek, Türkiye’nin sayılı sanayi kuruluşları arasında yer alan İNOKSAN, Bursa'daki fabrikasına çok sayıda eleman alacağını açıkladı. 25 bin m² kapalı alanda üretim yapan dev firma, Nilüfer Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikasına 80 işçi alınacağını bildirdi. İLANLAR ART ARDA GELDİ Toplamda 80 işçi arandığını duyuran firma, 30 beden işçisi, 20 makine montaj işçisi, 10 gazaltı kaynakçısı, 10 argon kaynakçısı ve 10 taşlama tezgah işçisi istihdam edecek. İKRAMİYELER, YARDIMLAR VE PRİM... 3'lü vardiya sisteminde çalışılacak fabrikada, işçilere; aylık net maaş üzerinden ödeme, yılda 1 maaş ikramiye, yılda 1maaşa kadar hedef primi, aylık yakacak yardımı, aylık çocuk yardımı, Ramazan ve Kurban bayramı ikramiyesi, yıllık izin ikramiyesi, doğum-ölüm-evlilik-eğitim yardımları, her 3 ayda bir erzak yardımı ve her ay düzenli avans ödemesi yapılacak. BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK? Firmanın yayımladığı iş ilanlarına Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR) resmi sitesi üzerinden başvuru yapılabilecek. Öte yandan firma, merak edilenlerin sorulabilmesi adına 0224 294 74 74 nolu numarayı paylaştı. İşte firmanın yayımladığı iş ilanları... Taşlama Tezgâh İşçisi Argon Kaynakçısı (TİG Kaynakçısı) Gazaltı Kaynakçısı (Mıg-Mag Kaynakçısı) Makine Montaj İşçisi Beden İşçisi (Genel)

75 yıllık dev firma  duyurdu: Bursa'da işçi aranıyor! Servis, yemek ve ikramiye... Haber

75 yıllık dev firma duyurdu: Bursa'da işçi aranıyor! Servis, yemek ve ikramiye...

Kurulduğu 1949 yılından bugüne; kişisel koruyucu iş güvenliği eldivenleri, muayene eldivenleri üretim ve satışı, medikal sarf malzemeler satış ve pazarlama alanında faaliyet gösteren Beybi Plastik, Bursa'daki fabrikasına çok sayıda eleman alacağını açıkladı. Dev firma, yüzlerce kişinin çalıştığı, Kestel'deki Türkiye’nin ilk ve tek yerli üretim vinil muayene eldiveni fabrikasına işçi alımı için harekete geçti. İLANLAR TEK TEK YAYIMLANDI Dev firma,  toplamda 16 işçi arandığını duyurdu. İlanlarda 3 imalat işçisi, 3 depo sevkiyat sorumlusu ve 10 makine bakım ve onarımcısı alınacağı belirtildi. Makine bakımcılar için aranan şartlar şöyle: Her türlü arızanın olası sebeplerini, kök neden analizi yaparak bulmak ve arızayı kalıcı olarak gidermek, arıza ile ilgili kayıtları gerekli takip sistemine girmek, fabrikadaki tüm makina bakım onarım süreçlerinden sorumlu olmak gibi sorumlulukları olacak bakımcı aranmaktadır.  Depo sevkiyat sorumlusu için aranan şartlar ise şöyle belirtildi: Üretimden gelen mamul ürünlerin dikkatlice ve özenle depo bölümüne istiflenmesi, departmanlar arası yarı mamul ürünün sevk ve idaresi, tedarikçilerden gelen hammadde, yarı mamul ürünün istiflenmesi, gerekli departmanlara sevki, fason malzeme takibinin yapılması, tır yüklemelerinin planlı yapılması sağlamak, irsaliyenin oluşturulması, gelen irsaliyeleri sisteme girişlerinin yapılması ve aylık, yıllık depo envanterlerinin takibinin yapılması... İKRAMİYE, SERVİS VE YEMEK... 3'lü vardiya sisteminde çalışılacak fabrikada, işçilere servis, yemek ve ikramiye gibi haklar sağlandığı da belirtildi. BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAK? Firmanın yayımladığı iş ilanlarına Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR) resmi sitesi üzerinden başvuru yapılabilecek. Öte yandan firma, merak edilenlerin sorulabilmesi adına 0224 384 15 66 nolu numarayı paylaştı. İşte firmanın yayımladığı iş ilanları...

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.