Hava Durumu

Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  İğrenç! Esra Erol'da senet karşılığı kadın pazarlığı...

  Esra Erol'un sunduğu Esra Erol'da programında akıl almaz bir olay yaşandı. Eşinin çocuklarını bırakıp, başka biri ile nikah kıydığını söyleyen Ahmet Işık ile eşi Sevil Işık yüz yüze geldi. Eşini suçlayan Ahmet Işık'ın iddiaları karşısında eşi Sevil Işık'tan kan donduran itiraf geldi.
  Haber Giriş Tarihi: 29.05.2022 13:47

  Haber Güncellenme Tarihi: 29.05.2022 13:47

  bursahakimiyet.com.tr

  ATV'de yayınlanan Esra Erol programında yine herkesin ağzını açıkta bırakan bir olay yaşandı. Bartın'dan programa katılan Ahmet Işık, resmi nikahlı eşi Sevil Işık'ın ablasına diye kaçıp başka bir adamla evlendiğini söyledi. İddialar karşısında hayrete düşen Esra Erol, kaçan kadını buldu. Yayına bağlanan kadın daha sonra stüdyoya getirilerek eşi Ahmet Işık ile yüzleşti. Sevil Işık yayın sırasında öyle bir şey itiraf etti ki adeta izleyenlerin kanı dondu.

  "EŞİM BAŞKASIYLA DÜĞÜN YAPTI"

  14 yıllık eşinin evden kaçarak başkası ile sahte evlilik yaptığını söyleyen adam, eşinin nikah davetiyesi ve kına gecesini gösterdi. Gördükleri karşısında şoke olan Esra Erol, Seval Işık'a ulaştı. 15 Nisan'da ablasına diye çıkıp Soner Gökdemir isimli adama kaçan Sevil Işık Konya'da ortaya çıktı. Boşanmak istediğini söyleyen Ahmet Işık Esra Erol'dan yardım istedi. 3 çocuğunu geride bırakıp Soner Gökdemir ile kaçan Seval Işık, stüdyoya getirildi. Seval Işık'ın stüdyoya gelmesiyle tansiyon bir anda yükseldi.

  "SENET KARŞILIĞI SATTILAR BENİ, 3 ÇOCUK EVLİLİK DIŞI"

  14 yaşında senet karşılığı satıldığını söyleyen kadın herkesi şoke etti. Küçük yaşta zorla evlendirildiğini belirten Işık, yaptığı evlilikten 3 çocuğunun olduğunu söyledi. Seval Işık'ın kayınpederi de canlı yayına bağlandı. Yayına katılan adam ise 3 çocuk için dehşet verici bir iddiada bulundu. Eski kayınpeder Seval Işık'ın 2 çocuğunun kendilerine olduğunu 1 tanesinin ise Seval Işık tarafından evlatlık verildiğini söyledi. Kayınpederinin açıklamalarına karşılık Seval Işık ise, 14 yaşında senet karşılığı satıldığını, yaptığı 3 çocuğunda evlilik dışı olduğunu söyledi. Eski kocasının çocuklarını kendisine göstermediğini ifade eden kadın ağabeyinin ise 1 çocuğunu yuvaya verdiğini söyledi.

  YAYINDA KARARINI DEĞİŞTİRDİ!

  Yayından defalarca çıkan Seval Işık, boşanma teklifini önce kabul etti daha sonra ise "Çekişmeli boşanacağım" diyerek herkesi şaşırttı. Çocuklarının velayetini almak istediğini söyleyen kadın gerekirse yeni eşi Soner Gökdemir'den de ayrılacağını iddia etti.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar