Hava Durumu

Son Dakika

  En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

  Doğum haritanıza göre şanslı olabileceğiniz alanlar...

  Doğum haritalarımızda, şansımızın nerede olduğunu belirlemeye yardımcı olabilecek bir astrolojik nokta var. Pars Fortuna olarak da bilinen Şans Noktası, hayatta şanslı bize şans ve kolaylık sağlayan alanı işaret eder. Kişiye kısmetin ve bolluğun nereden geleceğini gösterebilir. İşte doğum haritanızda Şans Noktasının bulunduğu burca göre şanslı olabileceğiniz alanlar!
  Haber Giriş Tarihi: 08.04.2022 15:32

  Haber Güncellenme Tarihi: 08.04.2022 15:32

  bursahakimiyet.com.tr

  Doğum haritanızda Şans Noktasının hangi burçta olduğunu öğrenmek için ücretsiz bir online uygulamadan doğum haritanızı çıkarabilirsiniz. Haritanızda aşağıdaki resimdeki gibi yuvarlak içine alınmış bir çarpı işareti olarak göreceğiniz gösterge, Şans Noktasıdır.

  Şansınız, bireyselliğinizi ifade etme ve bilinmeyene sıçrama yeteneğinizden kaynaklanır. Hızlı reflekslere sahipsiniz ve güçlü zekanız, kendinizi belli bir çekicilikle taşımanıza yardımcı oluyor. İmajınızı satmanıza olanak tanıyan fırsatlarda şansınızı deneyin. Kendinizi ortaya koymaya cesaret edin.

  Boğa

  Güçlü duyularla kutsanmışsınız ve şansınız ancak onları nasıl bileyeceğinizi öğrendiğinizde artacaktır. Nitelik ve nicelik arasındaki farkı tanımaya odaklanın. Doğal materyaller arasındaki farkı anlayın. Şansınızın açıldığını göreceksiniz.

  İkizler

  Kelimeleri inceleyin ve kelime dağarcığınızı genişletin. Merakınız sizi anlatmaya değer deneyimlere götürecektir. Sadece çok fazla projeye elinizi sokmamaya çalışın. İkizler enerjisi, yeni görevlere başlamak için harikadır, ancak onları bitirmek için çok iyi değildir.

  Yengeç

  Şansınız, içgüdülerinize güvendiğinizde ortaya çıkar. Yengeçteki Pars Fortuna'nız size duyguları işleme ve anlama armağanını verir. Bu yerleşime sahip olmak her zaman kolay olmasa da, içgüdülerinizin kuvvetli inanılmaz bir güçtür.

  Aslan

  Doğal yaratıcılığınız ve bir şeylerin ötesine geçme yeteneğiniz alkışlanmalıdır. Yeteneklerinize göre hareket etmeyi seçerseniz, olağanüstü bir varlığa sahip olabilirsiniz. Ayrıca tutarlılık ve disiplinle işiniz sizin yerinize konuşacak.

  Başak

  Başkalarına hizmet etme konusunda doğal bir yeteneğiniz var. Bazı yönlerden, en çok ihtiyaç duyulduğunda yardıma koşan bir süper kahraman gibisiniz. Ruhunuzun gerçekten parlaması, başkalarına yardım ederek olur ve size başkalarının erişemeyeceği fırsatlar verir.

  Terazi

  Yeteneğiniz, insanları rahatlatabilmek ve huzur getirebilmektir. Terazi, dengeyi geliştirme yeteneği ile bilinir ve bu burçtaki Pars Fortuna'nız ile, genellikle insanların sizin hakkınızda olumlu bir algıya sahip olmasını sağlarsınız. Terazi'de Şans Noktasının olması size belli bir güzellik ve doğal bir çekicilik de verir. Bu da insanların etrafınızda olmaktan keyif almasını sağlar.

  Akrep

  Tıpkı Terazi gibi, insanları rahatlatmak için eşsiz bir yeteneğiniz var. Aradaki fark, enerjinizle ilgili bir şeyin hem korkutucu hem de güçlü olmasıdır. İnsanlara sağladığınız rahatlık, onların size açılmalarını sağlar ve sizi bir sır saklayıcısına dönüştürür. Bu, bazen insanların size güveneceği ve sonrasında garip şekillerde davranacağı anlamına gelebilir. Bunu kişisel algılamamaya çalışın.

  Yay

  Seyahatle ve yurtdışı ile ilgili şeyler size şansın güleceği alanlar. Hızlı öğrenme yeteneğine sahipsiniz, bu nedenle bildiklerinizi paylaşma zamanı geldiğinde kendinizi son derece şanslı buluyorsunuz. Her zaman kanatlarınızı açmaya ve seyahat etmeye açık olun; yaşadığınız maceralar zihninizi güçlendirecek.

  Oğlak

  Bu yerleşim, sizi bir girişimci veya patron haline getirebilir. Oğlak burcundaki Pars Fortuna, eğer işe koyulmaya istekliyseniz, arzuları tezahür ettirmek için güçlü potansiyelinizi gösterir. Hedefleri için yorulmadan çalışan ve asla ulaşamayan insanlar var ama bu siz değilsiniz. Bu yerleşim size başarıya yönelik ekstra bir destek sağlar. Yeter ki yeterli çalışma, tutarlılık ve disiplini ortaya koyun.

  Kova

  Siz doğal bir yenilikçisiniz. Dünyayı hem olduğu gibi hem de olabileceği gibi görme gücüne sahipsiniz. Bu yerleşime sahip olmak sizi doğal bir mucit ve influencer yapar. Sosyal çevrenizi bulduktan ve yeterli bilgiyi topladıktan sonra, çağın ötesine geçmek için her şeye sahipsiniz.

  Balık

  Karmaşık duyguları ve karmaşık senaryoları anlama yeteneği ile kutsanmışsınız. Lütfen sınırlarınızı nasıl önceliklendireceğinizi öğrendikçe bu şansın büyüdüğünü bilin. Aksi takdirde, Jüpiter'in Balık üzerindeki egemenliği, kaldırabileceğinizden fazlasını üstlenmenize yol açabilir. Yaratıcı projelerde ve sanatsal çalışmalarda şansınızı deneyin.

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar