Erdal ABİ

Erdal ABİ

erdalozdur@bursahakimiyet.com.tr
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Çamur deryasından kurtarın artık bizi
27 Şubat 2018 Salı, 08:16

"23 Nisan Mahallemiz ile Ataevler BursaRay İstasyonu arasındaki yürüyüş güzergahının son durumunu ekte köşenize göndermiş bulunduğum fotoğraflarla konuyla ilgilenecek makam sahiplerine iletip paylaşmak istiyorum.
Bu güzergahtan her gün güçlükle gelip geçen öğrenciler, çalışan insanlar ve mahalle sakinleri kullanmak zorundalar.
Ama devamlı yaşadığımız zorlukları ve zorlu/kalitesiz koşullara dikkat çekmek adına bu mail ve görüntüleri size gönderirken yaşanan problemlerin de halli için sayın yetkililere gerekli duyarlılığı göstermelerini önemle ve acilen rica ediyorum..
Bizleri bu yoğun şekildeki çamur deryasından kurtaracak olan ilgili sayın yetkili makam sahiplerinin gösterecekleri olumlu yaklaşımlara ve yapılacak çalışmalara peşinen teşekkürlerimi sunarım.
Saygılarımla.." - Ferdin ADALI

Resmen bir tuzak

"Şehrimizin yaya trafiği en fazla yeri olan Çakırhamam semtindeki Gazi Timurtaş Paşa Türbesi arkasında (merdivenlerden çıkıp Çakırhamam'a geçerken) ana caddenin hemen kenarının hali..
Burada yaya vatandaşlarımız için resmen bir tuzak var.
Yol kenarına konulan demir direklerden biri tamamıyla kırık halde ve uzun zamandan bu yana da aynen bu şekilde duruyor. Ve kırılıp kalmış demirin içi de çöp dolu.
Geçen pazartesi günü yayınladığınız bu bölgedeki Kırk Merdivenler'in onarımı ile ilgili çalışmayı yapanlar acaba bu tuzak şeklindeki kırık demiri görmediler mi?
Şehrimizin ana caddesine hiç de yakışmayan bir görüntü bu.
Yetkililer derhal bunu da ele almalı ve tehlikeli durum ortadan hemen kaldırılmalı.." - Vecdi SAĞER

TEŞEKKÜR PANOSU

OPR. DR. Ersin Şen'e

"Küçük kızımız Azra Kahraman'ı başarılı operasyonuyla geceleri huzurlu uykulara kavuşturan Osmangazi Devlet Hastanesi KBB bölümü hekimi Sn.Opr.Dr. Ersin Şen'e açık teşekkürlerimizi iletiyoruz." - Kahraman Ailesi