Hava Durumu
mobmenu

Son Dakika

  Yüce Cumhuriyetimiz'in 100. yılında

  Yazının Giriş Tarihi: 23.01.2023 08:03
  Yazının Güncellenme Tarihi: 23.01.2023 08:03

  Nilüfer, Cumhuriyet Mah. sakinlerinden ve 'adının açıklanmasını istemeyen' bir okurumun gönderdiği mail'lerde yer alan yakınmalar bugünkü köşemize oluşturuyor.

  Sayın okurumun çektiği fotoğraflar ve işaret ettiği konular şu şekilde. Alt alta sıralıyorum:

  "Yüce Cumhuriyetimiz'in bu sene 100.yıldönümünü kutlayacağız. Bunun mutluluğu ve erdemini bütün ulusumuz 29 Ekim'de yaşamaya heyecanla hazırlanıyor.

  Cumhuriyet adı verilen mahallemizin sakinleri olarak semtimizin de cumhuriyetin güzelliklerine eşdeğer olmasını arzu ediyor ve belediyemizi göreve davet ediyoruz.

  Şöyle ki;

  Nilüfer ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Selvi Sokak'ta  (Aday sokak karşısında) kaldırımın yürekler acısı hali işte bu şekilde. (Nilüfer Hatun Caddesi'nin bazı noktaları da uzun zamandır bu halde.. Cumhuriyetimizin 100.yılını kutlmamaya hazırlanırken bu manzara ilçemize hiç yamışmıyor."

  BURADA ACABA NE YAZIYOR?

  "Yine Nilüfer ve yine bizim Cumhuriyet Mahallemiz.. Nene Hatun Caddesi kenarındaki bu yeşil saha üzerinde buraya ait bir tanıtıcı tabela var ama okuyabilene doğrusu aşk olsun.

  Bu pas içinde olan ve üzerindeki yazıları dökülmüş-kaybolmuş bir demir-sac yığını şeklindeki tabelada ne yazıyor acaba?.

  Belediyemizin bu tabelayı ya tamamen kaldırmasını, ya da pas içindeki yazıları yenilmesini bekliyoruz.

  Evet, hatırlmatırız; burası Cumhuriyetimiz'in 100. yılını kutlamaya hazırlanırken yaşadığımız Cumhuriyet Mahallemiz."

   

  PINAR'DA SORUN KALMADI

  "Bir süre önce gazetenizdeki köşenizde işaret ettiğimiz Cumhuriyet Mahallesi'ndeki Pınar Sokak'ta meydana gelmiş olan ve buradan geçerken araçlarımızı hırpalayan, arızalar yaratan derin ve oldukça geniş çukuru kapatmak için asfalt onarım çalışması yapıldı ve şimdilik burada bir sorun kalmadı.

  Yani; birçok konudaki yakınmalarımızı işaret edip duyurmak amacıyla köşeniz kanalı ile dillendirirken yapılan iyileştirici işler için Nilüfer Belediyemiz'e teşekkürlerimizi sunmak ta boynumuzun borcudur."

  TEŞEKKÜR PANOSU

  Sn.DOKTOR HÜSEYİN DEMİREL'E:- "Nilüfer, 7 no'lu Çamlıca Aile Sağlığı Merkezi hekimi Sn.Dr. Hüseyin Demirel'e minnenttarım.

  Aile hekimimiz yaklaşık bir aya yakın süren şiddetli öksürüğümün tedavısı için  uzun bir süre titizlikle dinleme yaptı. Başarılı bir tanı koyup etkili ilaçlar verdi. Geçmek bilmeyen şiddetli öksürüğüm bir haftada geçti.

  Konusunda uzman, çok dikkatli, nazik ve hastasını öncelikle psikolojik açıdan rahatlatan, kibar ve sakin bir aile hekimimiz olduğu için çok şanslıyız.

  Allah kendisinden razı olsun..

  Doktorumuza teşekkür eder, başarılar ve kolaylıklar dilerim." -Ö.Ö.Emir

   

   

  Yorum Ekle
  Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
  Yorumlar
  Yükleniyor..

  YAZARIN DİĞER YAZILARI

   En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.