Murat KUTER

Murat KUTER

muratkuter@yahoo.com
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Fikri Işık, BTSO Meclisi'nde
22 Ağustos 2017 Salı, 07:56

Bilindiği gibi Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi her ayın son salısı Meclis Toplantıları'nı yapar. Ağustos ayı BTSO Meclis Toplantısı bayram tatilinin uzatılması nedeniyle bir hafta önceye çekildi ve bugüne alındı.
Toplantı saat 18.00'de BUTEKOM'da yapılacak.
Bu toplantıya Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı ve Milli Savunma eski Bakanı olan şu andaki Başbakan Yardımcısı Fikri Işık da katılacak.
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık meclis toplantısı sırasında BTSO Meclis üyelerine hitaben bir konuşma da yapacak.
Toplantı sonrası alt katta yemek ikram edilecek ve Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Bursa iş dünyasının sormuş olduğu soruları yanıtlayacak.

*Çavuşoğlu Bursa basınıyla

Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, pazar günü Bursa'da, Bursa basını ile bir araya geldi.
Çelik Palas Otel'de Bursa medya yöneticileri ve Bursa medyası ile bir araya gelen Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu'nun toplantısına ilgi yoğunmuş.
Bendeniz izinde olduğum için bu toplantıda olamadım.

*Ziya Suvar'ın başarısı

Kentimizde sporu yaşamlarının bir parçası haline getirmiş, insanlar var. Bunlar ilerleyen yaşlarına rağmen aktif spordan vazgeçmiyor.
Son yıllarda Dr.Murat Kaçar'ı masterler Avrupa ve Dünya Şampiyonları'nda hep birincilik kürsüsünde görüyoruz.

Şimdi de Uludağ Üniversitesi beden eğitimi okutmanlarından eski milli haltercimiz Ziya Suvar, 14-21 Ağustos tarihleri arasında İsveç'te yapılan Avrupa Master Halter Şampiyonası'nda 77 kiloda 60-65 yaş arasında Avrupa üçüncüsü oldu.
Kendisini kutluyorum.