Murat KUTER

Murat KUTER

muratkuter@yahoo.com
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Naci Ağbal ile BTSO'da
30 Ocak 2017 Pazartesi, 04:40

Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr.Mehmet Müezzinoğlu dün BTSO'da Bursa iş dünyası ile buluştu.
Bakanlar Ağbal, Müezzinoğlu, Bursa Valisi İzzettin Küçük, BTSO Başkanı İbrahim Burkay ve BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk, Bursa iş dünyası ile bir istişare toplantısı gerçekleştirdiler.

Toplantı BTSO Başkanı İbrahim Burkay'ın Bursa ekonomi dünyasının mevcut durumunu ve BTSO'nun projelerini anlattığı konuşma ile başladı. Sonrasında Bakan Ağbal ağırlıklı olarak teşviklerin anlatıldığı bir sunum yaptı.
Daha sonra bakan iş dünyasının sorularını yanıtladı ve taleplerini dinledi. İş dünyası teşviklerin ağırlıklı olarak çok büyük yatırımlar için olmasına dikkat çekti ve bu rakamların düşürülmesi önerisinde bulundu.
Toplantının sonunda da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr.Mehmet Müezzinoğlu da bir kısa konuşma yapıp, bakanlığın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kısa bir ara

Değerli dostlar bir hafta kadar izin yapacağım. Bu sürede sizlerle olamayacağım. Önümüzdeki hafta görüşmek dileğiyle.
Hepinize sevgi ve saygılar.

Yılmaz Erdoğan ve Münaşaka

Yılmaz Erdoğan, ülkemizin yetiştirdiği önemli sanatçılardan biri. Oyuncu, şair, oyun yazarı, yönetmen ve daha birçok özelliğe sahip, tüm bunların yanında ülkemizin sıcak- kanlı insanı.
Erdoğan yaklaşık 12 yıldır sahne almıyordu. Bursa'da 12 yıl sonra onu yeni tek kişilik oyunu Münaşaka ile izleme olanağı bulduk.
Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nin adeta üçüncü balkonu bile doluydu. Bizleri, hem güldürdü, hem düşündürdü.
Teşekkürler Yılmaz Erdoğan.