Murat KUTER

Murat KUTER

muratkuter@yahoo.com
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Sevgilim sanat
17 Şubat 2017 Cuma, 04:34

Resim Aşıkları Sanat Grubu'nun "Sevgilim Sanat" isimli karma resim sergisine Nilüfer Belediyesi Halk Evi Sergi Salonu ev sahipliği yapıyor. Bu özel sergide 58 eser yer alıyor. Sergi, 21 Şubat Salı gününe kadar izlenime açık kalacak.
Kursiyerlerin peyzaj, figür ve soyut kompozisyonları tuvale yansıttığı eserler, sanatseverleri hayran bıraktı. Resim Aşıkları Grubu'ndan 26 kursiyerin toplam 58 eserinin yer aldığı "Sevgilim Sanat" sergisinde yağlıboya ve sulu boya çalışmalar bulunuyor.

Sergi açılışına Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Bukle Erman ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Resim sergisinin açılışında konuşan Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Bukle Erman, "Sanatla bağlarınızın kopmamasını diliyorum" dedi. Sergide yer alan resimleri tek tek inceleyen Başkan Yardımcısı Erman, Eğitmen Yasemin Süzer ve kursiyerleri çalışmalarından dolayı kutladı.

Yalvaç Ural Bursa'da

Ünlü yazar Yalvaç Ural, pazartesi günü Bursa'ya geliyor. Ural, saat 10.30'da Lala Şahin Paşa Çocuk Kütüphanesi'nde ve saat 14.00'te da Şehir Kütüphanesi Üftade Gösteri ve Konferans Salonu'nda okurlarıyla bir araya gelecek.
Yazar 'Kitapların çocuklar için önemi' konusunda söyleşi gerçekleştirecek.

Standart up, Karaman ve Işığıçok

Hep stand up olacak değil ya. İşte size standart up.
Evet, cumartesi saat 11.00'de, Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi ve KALBİR Başkanı Prof. Dr. Erkan Işığıçok ve TSE Başaraştırmacısı Mustafa Karaman tarafından "3.Göz Yaklaşımıyla Kendini Arayan Kaliteli İnsan" konulu eğitim verilecek.
Bu eğitim Uludağ Üniversitesi Ulutek Teknoloji Geliştirme Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.