Okan TUNA

Okan TUNA

okantuna@bursahakimiyet.com.tr
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Seçen ile seçilen arasında yine en objektif köprüyü Sönmez Medya kurdu...
08 Haziran 2018 Cuma, 08:07

Doğrusu...
Gururla söylemek gerekiyor ki seçimin nabzı adeta AS TV'de atıyor.
Çünkü;
Türkiye'nin bugüne değinki en büyük seçiminin yaşanacağı 24 Haziran seçimlerine dair en fazla seçim programı, Bursa'da sadece kurumumuz bünyesindeki AS TV'de var.
Sürekli ifade ediyoruz.
Sönmez Medya;
Her gün çok sayıda siyasi partinin yöneticileri ve milletvekili adayları ile adeta dolup taşıyor.
Öyle ki;
Bir stüdyomuzda canlı yayın yapılırken, diğerinde bant çekimler oluyor, bu esnada konuk salonumuzda da diğer partililer, çekim sırasını bekliyor.
AS TV'de;
"Seçim Özel" programı, her akşam editörlerimiz tarafından sunulan yayınlarda ekranlara canlı yansıyor.
Yanı sıra;
Yine prime time olarak adlandırılan en izlenilir saatlerde, Namık Göz'ün, İlhami Yıldız'ın ve bendenizin hazırlayıp sunduğu "Platform" ve "Gözlem Kulesi" ile "Yerel Yönetimler" programlarında, canlı yayın konuklarımız oluyor.

Bu arada;
Akşamüzeri bir başka canlı yayın programımız olan "Satırbaşı"nda da adaylar ve parti yöneticilerini Sevda Kurul, konuk ediyor AS TV'de.
Bu arada;
Ana haber spikerimiz Erdal Çatalkaya da, ana haber bültenimiz içinde milletvekili adaylarını konuk ediyor.
Yanı sıra;
Haber spikerlerimiz Fuat Kahraman ve Aylin Tekir de "Gece Haberleri"nde seçimin nabzını tutarak, siyasileri AS TV izleyicileri ile buluşturuyorlar.
Tabii;
Gün içinde muhabirlerimiz Burcu Sekmen ile Ayşegül Sever de siyasi parti merkezlerinden ve Bursa sokaklarından seçimlerin nabzını canlı olarak ekranlara getiriyorlar.

Yine;
Bu esnada, Bursa Hakimiyet gazetesinin deneyimli köşe yazarları, kendi çalışma odalarında, editör arkadaşlarımız da Sönmez Medya'nın toplantı odasında konuklarını ağırlayıp, haber notlarını alıyorlar.
İşte;
Bu tablo, özellikle milletvekili aday listelerinin açıklandığı günden bu yana yoğun bir tempoda aralıksız sürüyor Sönmez Medya binasında.

Tabii;
Siyasi partilerin adaylarının ve yöneticilerinin, Bursa'da en fazla ilgi gösterdiği ve profesyonel medya planlamaları yaptığı medya kurumunun, Sönmez Medya olmasının nedenleri var.
En önemli sebep de...
Sönmez Medya'nın tüm mecralarında yazılan, dinlenilen, izlenilen ve tıklanan tüm haber ve yorumların, Bursa kamuoyundaki "mutlak doğru olduğu" algısı.
İşte bu çok önemli.
Hatta en büyük değerimiz.

Bu nedenle;
Bizler de Sönmez Medya çalışanları olarak, çoksesliliği ilke edinmiş olan kurumuz Sönmez Medya'ya gösterilen bu yoğun ilgi nedeniyle AK Partililere, CHP'lilere, İYİ Partililere, MHP'lilere, Saadet Partililere, Vatan Partililer'e teşekkür ediyoruz.
Böylesine;
Büyük bir seçimin öncesinde...
Bursa kamuoyu ile siyasiler ve adaylar arasında tamamen objektif bir köprü kurduğumuz için mutluyuz gururluyuz.
Terör örgütleri ile bağlarını koparmayanlar haricinde her siyasi görüşün paylaşılabildiği Sönmez Medya, 24 Haziran günü de gözünüz, kulağınız ve sesiniz olacak.
Hazırlıklarımız yoğun şekilde sürüyor.
Her zaman olduğu gibi..
Bursa Hakimiyet okurlarına
AS TV izleyicilerine
Radyo S dinleyicilerine
bursahakimiyet.com.tr takipçilerine müteşekkiriz.