Süha GÜRSOY

Süha GÜRSOY

suha@bursahakimiyet.com.tr
Yazara Ait Diğer Köşe Yazılarını Listele
Şimdi sıra yönetimde
29 Aralık 2013 Pazar, 08:40

Maç için söylenecek fazla bir şey yok. Başladığı gibi bitti. Bursaspor da Gaziantepspor da pozisyona girdi, direkleri dövdü ama top kale çizgisinden geçmedi. Klişe ifadeyle “Deplasmanda alınan bir puan kârdır” diyelim ve maçı bitirelim.
Acısıyla tatlısıyla ligin ilk yarısı sona erdi. Hikmet Karaman’ın sancılı gidişi, Batalla krizi, camiayla yıldızı barışmayan ithal profesyonellerin tartışmalı icraatları ve istifalarla hayli tempolu bir süreç geride kaldı.
17 Süper Lig, 2 UEFA Avrupa Ligi Ön Elemesi, 2 Türkiye Kupası maçında teknik direktör Christoph Daum’un ve görev alan tüm futbolcuların performansını gördük. Şimdi performans gösterecek isimler Başkan Erkan Körüstan ve Yönetim Kurulu üyeleri. Daum’un söylediği gibi 60 civarında futbolcu izlendiyse transfer sezonunda Bursaspor’un elinde geniş bir portföy mevcut. Üst düzey profesyonelleriyle teknolojinin nimetlerinden de faydalanan yönetim kurulu umuyoruz transferde camianın beklentisine yanıt verir. Beklentinin karşılığı gelmezse sezonun ilk maçından itibaren başlayan tepki seslerinin oktavı birkaç kat daha artar. Bizden söylemesi.