15 yaşındaki kızı alıkoyup taciz ettiler
Mersin'de kendisini polis olarak tanıtarak kandırdığı 15 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan H.K. isimli şahsın evinde çok sayıda askeri ve polis malzemeleri ele geçirildi. Polisin operasyonu ile yakalanan H.K. ve küçük yaştaki çocuğu istismar eden 3 kişi tutuklandı.
GÜNDEM , 01 Nisan 2013 Pazartesi, 21:46
15 yaşındaki kızı alıkoyup taciz ettiler

Mersin Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri Z.B.K'nin (15) isimli kız çocuğunun kayıp olduğu ihbarı üzerine bulunması için çalışma başlattı.

Yapılan çalışmalar sonucu Z.B.K'nin farklı tarihlerde çok sayıda kişinin cinsel istismarına uğradığı bilgisine ulaşıldı. Bunun üzerine ekipler H.K, B.P, M.T, B.A isimli şahısları göz altına aldı.

H.K' isimli şahsın kendisini polis olarak tanıtarak Z.B.K'yı zorla evde tuttuğu bilgisine ulaşıldı.

H.K'nin evinde yapılan aramada resmi polis montu, polis pantolonu, üsteğmen rütbeli asker kamuflajı, 14 fişek, 2 gaz tabancası, muşta olarak tabir edilen vurmak için özel olarak açılmış deliklerine parmakların geçirilmesi ile kullanılan demir parçası, 2 kelepçe, komando bıçağı, 3 telsiz, 3 kuru sıkı tabanca ele geçirildi. Adliyeye sevk edilen şahıslardan H.K, B.P, M.T, H.K çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. B.A ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR