20 kere vursa gol olmaz
Bursasporlu Yusuf Erdoğan pozisyona girmelerine rağmen gol atamamanın sıkıntısını yaşadıklarını söyledi. Abdülkadir'in Trabzonspor'u galibiyete taşıyan golü hakkında konuşan tecrübeli futbolcu, "20 kere vursa gol olmayacak pozisyonda golü atıyor." dedi.
BURSASPOR , 14 Nisan 2019 Pazar, 08:15
20 kere vursa gol olmaz

HABER | İrem ÖZYILMAZ

Bursasporlu Yusuf Erdoğan 1-0 kaybettikleri Trabzonspor maçından sonra mücadelelerinin karşılığını alamadıklarından yakındı.

FEGHOULİ'NİN KOPYASI

Karşılaşmanın ardından açıklamada bulunan tecrübeli futbolcu, "Bu sezon anlam veremediğimiz maçlar oynuyoruz. Gerçekten hak etmediğimiz sonuçlar alıyoruz. Bugün de Abdülkadir 20 kere vursa gol olmayacak pozisyonda golü atıyor. Aynı Feghouli'nin attığı gol gibi. Biz atamı-yoruz, inanılmaz şekilde goller yiyoruz. O kadar mücadele ettiğimiz, pozisyon vermediğimiz maçları kaybettik. Bu mücadelemizi artık skora dönüştürmemiz gerektiğini düşünüyorum. 6 maçımız kaldı. Bu takımın bir şekilde ligde kalacağını düşünüyorum." diye konuştu.

ÇOK İYİ FUTBOL OYNUYORUZ

Tek eksiklerinin gol atamamak olduğunu dile getiren Yusuf Erdoğan, "Çok iyi futbol oynuyoruz. Seneye bambaşka bir yapılanmayla bambaşka bir Bursaspor izlettireceğimize eminim. Şu 6 haftayı iyi puanlarla geçirmek istiyoruz. Tek eksiğimiz topu o üç direğin arasından geçirememek. 90 dakika en çok mücadele eden, en çok takımı öne taşıyan, sprintlerimiz olsun, topla oynama oranlarımız olsun her şeyimiz üst düzeyde. Sadece bunu skora yansıtamıyoruz. Gol atmamız, puan almamız gerekiyor. Deplasmanda kazanıp 6'da 6 yapma gücümüz de var. Ben umutluyum, bütün takım arkadaşlarım da inançlı. Bu takım iyi şeyleri hak ediyor. İyi şeyler de olacak." dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR