63 aklını yitirmiş adama bir şey olursa...
AK Parti'li Mehmet Ali Şahin'in, "Akil insanlardan birinin başına bir hal gelirse sorumlusu Devlet Bahçeli'dir" sözlerine yanıt veren MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Şahin ve tüm AKP'liler bilmelidir ki 63 aklını yitirmiş adamın başına bir şey gelirse, bunun sorumlusu Erdoğan'dır" dedi.
GÜNDEM , 22 Nisan 2013 Pazartesi, 14:57
63 aklını yitirmiş adama bir şey olursa...

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, yaptığı yazılı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "ihanet sürecine" en başından beri verdiği tepkinin; Başbakan Erdoğan tarafından her fırsatta eleştirildiğini, haddi ve edebi aşan sözlerle çarpıtıldığını bildirdi.

Açıklamasına "Erdoğan, sanırız karşısındaki güçlü kişiliğe ve Türk milletinin desteğiyle daha fazla mücadele edemeyeceğini anlamış olmalı ki eski, yeni bakanlarını oyun alanına sürmüş bulunmaktadır" diyen Büyükataman, şunları kaydetti:

"Daha önce Rahmetli Başbuğumuz üzerinden Rahmetli Türkeş MHP'nin başında olsaydı, sürece destek verirdi diyen AKP'li Mehmet Ali Şahin, bu sözlerinin Ülkücü camiada bir karşılık bulmadığını görmüş olacak ki şimdi partimizi ve Sayın Genel Başkanımızı hazırladıkları bir tezgâhın içerisine çekme gayreti içerisine girmiş bulunmaktadır.

Sayın Şahin'i ve mensubu olduğu partiyi Bursa'da ve İzmir'de toplanarak 'vatanı böldürmeyeceğiz' iradesini ortaya koyan yüz binler fena korkutmuş olabilir. O nedenle adına akil dedikleri kişilerin başına bir şey gelme endişesiyle sorumlu arayışına girmiştir. Şahin ve tüm AKP'liler bilmelidir ki sahnelenen bu çadır tiyatrosunda, 63 aklını yitirmiş adamın başına bir şey gelirse, bunun sorumlusu AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'dır. Hatta içlerinden bazılarına karşı, AKP kendi eliyle bir operasyon düzenliyor ve bunun da iftirasını Sayın Genel Başkanımıza atmaya çalışıyorsa bu boş heveslere kapılmasınlar. Ülke yönetimini elinde bulunduran AKP, böyle bir duyum aldı ve gereğini yapmıyorsa sorumlu yine kendisidir."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR