9 yaşındaki kız çocuğu bu evde dehşeti yaşadı!
5-10 lira para vererek kız çocuğunu taciz ettiği ileri sürülen şahıs tutuklandı. Kız çocuğu yaşadığı o anları ağlayarak anlattı.
GÜNDEM , 30 Nisan 2018 Pazartesi, 10:43
9 yaşındaki kız çocuğu bu evde dehşeti yaşadı!

Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesine bağlı Emek Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, tek başına yaşayan Feyzullah Y.'nin (59) bir kız çocuğu ile bakkala gitmesi ve onu eve getirdiğini görmesi üzerine kız çocuğu ve adamı takip etmeye başladı. Vatandaşlar önce torunu olabileceğini ona bakkaldan yiyecek alabileceğini düşündü. Ancak kız çocuğunun sürekli geldiğini görmeleri üzerine, 3. sınıf öğrencisi 9 yaşındaki H.K. bir gün yine evden çıktığında komşular kız çocuğunu yanlarına alıp neden bu adamın evine geldiğini sordu.

Bunun üzerine ağlamaya başlayan kız çocuğu şahsın, dedesinin arkadaşı olduğunu bu nedenle 5 ile 10 lira arasında kendisine para verdiğini söyledi. Ancak kadınlara bu inandırıcı gelmeyince kız çocuğuna sormaya devam ettiklerinde H.K. ağlayarak "Ne olduğunu anlatırsam polisler beni de götürür, annem babam duyarsa beni gebertir" diye gözyaşlarına boğuldu. Kadınlar korkmaması gerektiğini söyleyince kız çocuğu "Yaşlı adam bana para verip beni taciz ediyordu" diye ağladı. Bunun üzerine kadınlar kız çocuğunu ve aldıkları bu ses kaydını polise götürdü.

Gözaltına alınan Feyzullah Y. emniyete götürülerek ifadesi alındı. Zanlı ifadesinde kız çocuğuna bir şey yapmadığını ona para verdiğini bu nedenle sürekli evine geldiğini hatta birinde "Artık evime gelme dedikodu çıkıyor dedim. O da evime boncuklarını almaya gelmişti. Ben o kıza bir şey yapmadım bana evime boncuklarını almaya geldi" dediği öğrenildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı "çocuğa cinsel istismar" suçundan nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR