Acı haberler peş peşe geldi! Cenazeler Bursa'da toprağa verilecek...
Sakarya'nın Pamukova ilçesinde sürücüsünün kontrolünden çıkan TIR'ın yol kenarındaki durağa dalması sonucu meydana gelen kazada 2'si çocuk 4 kişi yaşamını yitirirken Bursalı babanın yaşadığı büyük dram yürekleri dağladı. Otobüs bekledikleri durakta eşi ve 2 çocuğunu bırakıp su almak için markete giren Faruk Solmaz, dönünce korkunç manzarayla karşılaştı. Eşini ve 2 çocuğunu kaybeden Faruk Solmaz, olduğu yere yığılıp feryat etti.
GÜNDEM , 07 Ekim 2019 Pazartesi, 13:39
Acı haberler peş peşe geldi! Cenazeler Bursa'da toprağa verilecek...

Kaza dün öğle saatlerinde Pamukova ilçe merkezinde meydana geldi. Bursa'da yaşayan Faruk Solmaz, hafta sonu ailesiyle birlikte eşinin anne babasını görmek için Pamukova'ya geldi. Aile dün öğleden sonra da Bursa'ya dönmek için otobüs durağına geldi.

Faruk Solmaz, eşi ve 2 çocuğunu durakta bırakıp su almak için yakındaki markete girdi. Ancak bu sırada Bilecik yönüne giden Erhan Dilek yönetimindeki 34 HY 2667 plakalı TIR, kontrolden çıkıp durağa daldı. TIR, üst geçidin ayağına çarparak durdu. Üst geçidin merdivenleri, TIR'ın üzerine çöktü.

Faruk Solmaz'ın oğlu Teyfik Solmaz (2) ile TIR'da bulunan Elif Erciyes (44), kaza yerinde yaşamını yitirdi. Fatih Solmaz'ın eşi Hanım Solmaz (38) ve kızı Miray Solmaz (4) ile TIR sürücüsü Erhan Dilek ise ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan Hanım Solmaz ve Miray Solmaz, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı.

Su almak için girdiği marketten sesler üzerine koşarak çıkan Faruk Solmaz, ailesini kaybettiğini görünce yol ortasına çöküp kaldı. Babanın ağıtları yürekleri yaktı.

CENAZELER BURSA'DA TOPRAĞA VERİLECEK

Hanım Solmaz ile 2 çocuğunun cenazelerinin Bursa'da toprağa verileceği öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR