Acun Ilıcalı bombayı patlattı
Şimdiye kadar 'Fear Factor', 'Survivor', 'Var Mısın Yok Musun', 'Devler Ligi', 'Yetenek Sizsiniz Türkiye', 'Yok Böyle Dans' ve 'O Ses Türkiye' gibi Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışma programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu olan Acun Ilıcalı'dan bir yarışma sürprizi daha geliyor.
MAGAZİN , 22 Haziran 2014 Pazar, 11:05
Acun Ilıcalı bombayı patlattı

 Ilıcalı, Yeni sezona ekrana 'Dilimin Ucunda' yarışmasını taşıyacak. Birçok başarılı yarışma programına imzasını atan Acun Ilıcalı geçen kasım ayında tv8'i satın alarak medya patronluğuna adım atmıştı.

Televizyon dünyasında 'Dahi çocuk' olarak nitelendirilen Acun Ilıcalı, yeni yayın döneminde tv8'in en iyi kanallar arasındaki yerini alacağını açıklamıştı.

tv8'in yeni yayın dönemindeki çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettiren Ilıcalı, 'Dilimin Ucunda' isimli yarışmayı Türk halkının beğenisine sunacak.

On yıl önce Türk pop müziğinin sevilen ismi Serdar Ortaç'ın sunuculuğunu yaptığı ve o dönemde birçok törende 'En İyi Yarışma' programı ödülünü alan 'Hep Beraber'in bir benzeri olan 'Dilimin Ucunda' yarışmasının ilk etabında 'O Ses Türkiye' yarışmasının son finalistleri yarışmacı olarak yer alacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR