Acun Ilıcalı'nın son keşfi! Teklif yağıyor
104 gün Survivor Gönüllüler takımında yarışan profesyonel futbolcu Gizem Kerimoğlu oyuncu olmaya hazırlanıyor.
MAGAZİN , 05 Haziran 2016 Pazar, 08:03
Acun Ilıcalı'nın son keşfi! Teklif yağıyor
Survivor sizin için nasıl bir deneyim oldu? Survivor paha biçilmez bir deneyim. Fakat adadaki şartlar ciddi anlamda çok zorlu. Açlık, hava şartları, parkur oyunlarının yoruculuğu ve en önemlisi de özlem duygusu gibi insan sınırlarını zorlayan birçok etkenle mücadele etmek zorunda kalıyorsunuz. Üstelik tüm bunları kadın olarak yaşamak ekstra zordu.

Bu kadar dayanıklı bir yapınız olduğunu biliyor muydunuz? Yarışmada beni bambaşka bir boyuta taşıyan o kadar çok yaşanmışlık var ki çoğunda kendi sınırlarıma ben bile inanamadım. Fiziksel açıdan gücüme güveniyordum ve her türlü zorlukla baş edebileceğimin farkındaydım.

Ancak her gün uğraşmak zorunda kaldığınız onca psikolojik zorluk karşısında bu kadar sabırlı durabileceğimi ben de bilmiyordum. İnanın sabrın gücüne ben de şaşırdım.Hijyen ve teknolojiden uzak bir yaşam yarışmada olmasanız sürdürülebilir değilYarışma size neler öğretti? Normal hayata alışabildiniz mi? Olaylara bakış açım, sabrım, anlayışım ve şükretme duygum çok daha güçlü. Artık daha olgunum. Survivor’dan önceki Gizem Kerimoğlu’nun bir üst modeli olarak döndüm. Henüz normal hayata alışamadım. Gün içinde durduk yere uykum geliyor. Fazla yemek yiyemiyorum. Kendimi Dominik'e ait buraya yabancı hissediyorum.

Ömür boyu doğa içinde ilkel şartlarda yaşayabilir misiniz? Survivor ve ada şartları insana parayla satın alınamayacak çok şey katıyor. Ancak gerçekten ilkel şartlar içinde yaşamak zorundasınız. Bir kere zaman mefhumunuz yok oluyor. Açsınız ve her daim aç kalmaya devam ediyorsunuz. Hijyenden uzak, teknolojiden uzaksınız. Bir yarışma içinde olmasanız tüm bunlar ir ömür sürdürülebilir şartlar değil.

Tekrar olsa katılmak isteyebileceğiniz bir yarışma mı? Her ne kadar şartlar bu kadar zor olsa da seve seve tekrar katılmak isterim. Ama aynı takımda yer aldığım kişilerle olmaması kaydıyla...

"Lena Heady gibi bir oyuncu olmak isterim"

Şimdi ne gibi hazırlıklar içindesiniz? Yeni sezonda başlayacak olan dizi projeleri için yapımcılarla görüşmelere başladık. Şu sıralar tüm enerjimi bu yönde kullanıyorum.

Kim gibi bir oyuncu olmak istersiniz? Lena Heady gibi başarılı bir oyuncu olmak isterim. Hedefim iz bırakacak, yıllar sonra da aranılan başarılara kavuşmuş bir oyuncu olmak. Kaynak: gazetevatan.com

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR