AK Partili gençlerden Hikmet Şahin için mevlit
Bursa'nın İnegöl ilçesinde, AK Parti Gençlik Kolları tarafından eski belediye başkanlarından Hikmet Şahin için mevlit okutuldu.
BURSA , 24 Kasım 2014 Pazartesi, 15:05
AK Partili gençlerden Hikmet Şahin için mevlit
1994-2004 yılları arasında iki dönem İnegöl Belediye Başkanlığı, 2004-2009 yılları arası bir dönem Bursa Büyüşehir Belediye Başkanlığı görevlerinde bulunan Hikmet Şahin, ölümünün 5. yıl dönümünde anıldı. İshakpaşa Camii'nde okunan mevlid-i şerife, AK Parti İlçe Başkanı Bülent Temelli ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit ile belediye meclisi üyeleri, dernek ve oda başkanları ile Hikmet Şahin’in babası Yusuf Şahin ve kalabalık bir cemaat katıldı.

Mevlid-i şerifin ardından cemaate AK Parti İnegöl İlçe Gençlik Kolları tarafından hazırlanan bin kişilik aşure ikram edildi.
Gençlik Kolları Başkanı Sezai İleri, “Merhun Şahin her İnegöllünün kalbinde. İnegöl’ün öğretmenine, siyasetin ağabeyine, İnegöl ve Bursa’nın belediye başkanı Hikmet Şahin’e bir vefa göstergesi olarak mevlid-i şerif okuttuk. O bizim için bir değerdir. Onu unutmayacağız” dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR