Ali Ay: Bu maç kaçmazdı
Bursaspor Başkanı Ali Ay, Akhisar Belediyespor maçından üç puan çıkaramamanın üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi. Ali Ay, “Top bu maçta bizi sevmedi” diye konuştu.
BURSASPOR , 22 Kasım 2016 Salı, 06:05
Ali Ay: Bu maç kaçmazdı
Barış YALIM'ın haberi

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Akhisar Belediyespor maçında kaçan iki puanın üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi. Bursa Hakimiyet’e konuşan Ali Ay, “Bu sezon üzüldüğüm birkaç maçtan biri de Akhisar oldu. Bu maçı kaçırmamamız lazımdı. Kazansaydık şimdi bambaşka şeyler konuşuyor olacaktık. Ama bazen olmayınca olmuyor. Net pozisyonlarımız da vardı ama oyuncularımız rakip takımın kalecisi Fatih’i bir türlü geçemedi. Top Akhisar maçında bizi sevmedi” diye konuştu.

TRANSFER İÇİN ERKEN

Forvet oyuncularının suskunluğuna da değinen Ali Ay, “Elimizde yeteri kadar forvet var. Buna şanssızlık mı desek yoksa başka bir şey mi bilmiyorum. Herkes çok istekli fakat gol atamıyorlar. Bu hafta Batalla ve Del Valle’nin pozisyonlarında şans bizden yana değildi” ifadesini kullandı. Ali Ay, forvet hattına transfer yapılacak mı yönündeki soruya ise, “Bu hocamızın bileceği bir şey. Oturup konuşacağız. Transfer  şu an için erken. Devre arasına girmeden değerlendireceğiz” sözleriyle yanıt verdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR