Ali Ay'ın adaylığı merak konusu
Ali Ay yönetimi kongre tarihini kararlaştırdı. Buna göre genel kurulda ilk oturum 19-20 Mayıs, çoğunluğun aranmadığı ikinci oturum ise 26-27 Mayıs'ta yeni stadyumda gerçekleşecek. Başkan Ali Ay adaylığı konusundaki açıklamayı Karabükspor maçının sonrasında yapacak.
BURSASPOR , 18 Nisan 2018 Çarşamba, 08:08
Ali Ay'ın adaylığı merak konusu

HABER I Tolga ÖZTAŞ I

KONGRE YENİ STADYUMDA
Bursaspor'da olağan genel kurul tarihi belli oldu. Ali Ay başkanlığındaki yönetim kurulu dün Özlüce Tesisleri'nde kongre tarihini belirlemek için bir araya geldi. Yönetim yeni tüzüğe göre tarih belirleme konusunda hata yapmama adına uzun süre görüştü. Saat 16.00'da başlayan kritik toplantıda kongrenin ilk oturumunun 19-20, çoğunluğa bakılmadan gerçekleşecek ikinci oturumun da 26-27 Mayıs tarihlerinde yeni stadyumda yapılması kararlaştırıldı.

ADAYLIĞI MERAK KONUSU
Başkan Ali Ay kongre tarihiyle ilgili resmi açıklamayı Dernekler Masası ve hukukçularla yapacakları görüşmeden sonra bugün açıklayacaklarını söyledi. Kongrenin ramazana denk gelmesi sebebiyle iftardan sonra toplanmasını kararlaştırdıklarını ifade eden Ali Ay genel kurulun şimdiden Bursaspor camiasına hayırlı olmasını dilediklerini söyledi. Ali Ay adaylığı konusundaki açıklamayı da Karabükspor maçından sonra yapmayı planladığını bildirdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR