Altızlardan 6 yıl sonra aynı poz!
Amerika'da altı yıl önce dünyaya gelen altızların anne ve babasıyla birlikte çekilen meşhur fotoğrafı yeniden canlandırıldı.
DÜNYA , 15 Haziran 2016 Çarşamba, 12:15
Altızlardan 6 yıl sonra aynı poz!
ABD'nin Ohio şehrinde yaşayan McGhee ailesinin altı yıl önce altız bebekleri oldu. Altızların doğduktan sonra anne ve babasıyla çekilen aile fotoğrafı tüm dünyada ses getirmişken, altı yıl sonra aynı fotoğraf tekrarlandı.

\"\"

6 YIL SONRA AYNI KARE

Altı yaşında giren Elijah, Issac, Josiah, Madison, Olivia ve Rozonno kardeşler ailece Peters Fotoğrafçılık'tan Brian ve Janine Killian'a poz verdi. 9 Haziran 2010'da dünyaya gelen altızların yeniden canlandırdıkları fotoğrafta oldukça değiştikleri dikkati çekiyor. Fotoğraf, ailenin Amerikan UP kanalında başlayacağı "Growing Up McGhee" adlı reality şov programının tanıtımında kullanıldı.

\"\"


REALITY SHOW PROGRAMINA HAZIRLANIYORLAR

Halı temizleme işinde çalışan Rozonno ve Mia McGhee'nin, altı çocuğa nasıl baktığını gözler önüne serecek olan bu reality şov, ailenin ilk televizyon programı değil. Aile, 2014 yılında ünlü sunucu Oprah Winfrey'in kanalında "Six Little McGhees" adıyla bir program yapmıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR