Araç yayaların arasına girdi! Ölü ve yaralılar var
ABD'nin New York şehrindeki ünlü Times Meydanı'nda bir araç yayalara çarptı. İlk gelen bilgilere göre bir kişi hayatını kaybederken en az 20 kişi yaralandı. Yaralılardan birinin hayatını kaybettiği öğrenildi. New York'un ve dünyanın en ünlü meydanındaki kazanın terör saldırısı olup olmadığı henüz bilinmiyor. Öte yandan CBS televizyon kanalı New York polisinden ismini açıklamadığı bir kaynağa dayandırdığı haberinde, olayın terör saldırısı değil kaza olduğunu duyurdu.
DÜNYA , 18 Mayıs 2017 Perşembe, 19:08
Araç yayaların arasına girdi! Ölü ve yaralılar var

Bir görgü tanığı, bir aracın kaldırıma çıkıp yayaların üzerine bilinçli olarak sürdüğünü söyledi. Polisin olaydan sonra bir kişiyi gözaltına aldığı belirtiliyor. Olayın bir trafik kazası mı yoksa terörist saldırı mı olup olmadığına dair açıklama yapılmadı. Dünya televizyonları yayınlarını kesip olayı son dakika olarak izleyicilerine aktarmaya başladı.

CBS televizyon kanalı New York polisine dayandırdığı haberinde olayda bir kişinin hayatını kaybettiğini 20 kişinin yaralandığını ve olayın terör saldırısı değil kaza olduğunu iddia etti.

Times Meydanı'na çıkan bütün yollar da trafiğe kapatıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR