Arda Neymar'ın pabucunu dama attı!
Rio 2016 Olimpiyat Oyunları'nda Brezilya'yla birlikte futbolda altın madalya kazanan Neymar'ın hemen Barcelona'ya dönmesi bekleniyordu ancak flaş bir gelişme yaşandı.
SPOR , 23 Ağustos 2016 Salı, 12:46
Arda Neymar'ın pabucunu dama attı!
Hücum hattında görev alıp gol ve asistleriyle Barcelona taraftarının gönlünü fetheden Arda Turan'ın Neymar'ın gelişinin ardından hangi pozisyonda oynayacağı merak konusu olurken kulüp konuyla ilgili geçici bir çözüm üretti.

Neymar'ın yokluğunda bu pozisyonda görev alan Arda Turan arka arkaya başarılı maçlar çıkartmış ve taraftarın sevgisini kazanmıştı.

Ancak Neymar'ın dönüşüyle Arda Turan'ın yeniden etkisiz kaldığı orta sahadaki pozisyonuna geçmesi bekleniyordu.

Arda'nın Neymar'ın pozisyonda çok etkili olması, attığı goller ve yaptığı asistlerle dikkat çekmesinin yanı sıra Neymar'ın da yoğun bir yaz sezonu geçirmesini göz önüne alan Barcelona yönetimi, İspanya'ya dönecek olan Neymar'a bir mesaj göndererek yıldız oyuncudan hemen gelmemesini istedi.

Neymar'ın 6 ya da 7 Eylül'de yola çıkacağı ve 10 Eylül'deki Alaves maçına yetişeceği tahmin ediliyor. Ancak Luis Enrique'nin özel bir durum olmazsa bu maçta da Neymar'ı ilk 11'de oynatması beklenmiyor. Neymar Barcelona'ya döndüğünde takımdan ayrı 107. gününü doldurmuş olacak.

Bu arada Neymar'ın döndükten sonra Barcelona'yla sözleşme yenilemesi bekleniyor. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR