Arda Öziri'nin eski sevgilisinden tepki çeken doğum günü kutlaması!
Eski sevgili Vildan Örnek, Arda Öziri'nin ölümünden 40 gün sonra doğum gününü kutladı. Arda Öziri'nin yakın arkadaşı Cengiz Çolak'tan tepki gecikmedi...
MAGAZİN , 10 Temmuz 2018 Salı, 10:33
Arda Öziri'nin eski sevgilisinden tepki çeken doğum günü kutlaması!

Oyuncu Arda Öziri, 27 Mayıs'ta geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti.

Arda Öziri'nin 6 yıllık sevgilisi Vildan Örnek,acısını sosyal medya hesabında paylaştığı "Eşim, dostum, arkadaşım, sırdaşım ne çok şey oldun hayatımda. Hayatıma girdiğin ilk günden beri (27.05.2012) şimdi tam 6 yıl sonra aynı gün kaybettim seni. Acımın tarifi olamaz. Sen babana kavuştun, bir gün biz de sana kavuşacağız. Hayatıma kattıkların için sana binlerce kez teşekkür ederim güzel insan...#ardaöziri" satırları ile dile getirmişti.

40 GÜN SONRA EĞLENCE

Vİldan Örnek, önceki akşam yeni yaşını kutladı.

Eski sevgilinin, Arda Öziri'nin ölümünden 40 gün sonra organize ettiği dansözlü doğum günü partisi, Cengiz Çolak'ın tepkisini çekti.

'HEPİNİZİ SİLİYORUM, YAZIKLAR OLSUN!'

Parti fotoğraflarını sayfasında paylaşan Cengiz Çolak, altına şu notu düştü:

"Bu fotoğrafta gördükleriniz Arda'nın kız arkadaşı ve en yakın gördüğü dostları... Ben bu adamın kırkının duasını dün yapmışken, maalesef sevgilisi çalgılı doğum gününü kutluyor. Vildancığım! her sene doğum günün oluyor, bari biraz daha sade yapsaydın. Olan gerçekten ölene oluyormuş. Hepinize yazıklar olsun. Hepinizi siliyorum, hayatınızda başarılar diliyorum. Umarım ömrünüz uzun olur"

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR