Arda Turan Milli Takım'a dönüyor!
A Milli Takım'ın yeni teknik direktörü Mircea Lucescu, Arda Turan ile İspanya'da bir araya geldi; görüşme olumlu geçti
SPOR , 08 Ağustos 2017 Salı, 14:18
Arda Turan Milli Takım'a dönüyor!

İki ay önce yaptığı açıklama ile Milli Takım kariyerini noktalayan Arda Turan, Eylül ayında Ay-Yıldızlı formayı giyebilir.

NTV Spor'un haberine göre; Milli Takım'ın yeni teknik direktörü Mircea Lucescu, yurtdışında oynayan futbolcularla yaptığı görüşme turuna Barcelonalı Arda Turan ile devam etti. Barcelona'nın Chapecoense ile oynadığı dostluk maçının ardından baş başa yemek yiyen ikilinin sohbeti olumlu bir havada geçti.

Arda, takımdaki atmosferden şikayet etti, Rumen teknik adam da durumun farkında olduğunu ve bunu düzeltmek için çaba sarfededeğini söyledi. Lucescu ''Sen bu takımin kaptanısın'' diyerek Arda'ya ihtiyacı olduğunu belirtti. 30 yaşındaki futbolcu kesin bir yanıt vermese de olumsuz bir görüş de belirtmedi.

Lucescu'nun 2-5 Eylül tarihlerinde Ukrayna ve Hırvtasitan ile oynanacak 2018 Dünya Kupası elemele maçlarının aday kadrsouna Arda Turan'ı dahil etmesi bekleniyor.

Arda, 6 Haziran sabahı milli takım uçağında gazeteci Bilal Meşe'ye hakaret edip saldırmış, aynı gün eski futbol direktörü Fatih Terim ile yaptığı görüşmenin ardından Milli Takım'ı bırakmıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR