Aroune Kone transferiyle iligi net bir şey yok
BURSASPOR Teknik Direktörü Hikmet Karaman transfer çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Karaman, "Wigan Atletic'te forma giyen Fildişi Sahilli Aroune Kone transferiyle iligi henüz net bir şey yok" dedi.
BURSASPOR , 23 Mayıs 2013 Perşembe, 13:10
Aroune Kone transferiyle iligi net bir şey yok

Teknik direktör Hikmet Karaman Premier Lig’de küme düşen Wigan Athletic’te forma giyen Fildişi Sahilli forvet Arouna Kone ile yaptığı görüşmenin ardından takımın kamp yapacağı Avusturya Seefeld'e geçti.

Karaman burada antrenman sahaları ve takımın konaklayacağı otel ile ilgili incelemede bulundu. Hikmet Karaman, şu anda Kone transferiyle ilgili netleşen bir durumun olmadığını söyledi. Mevcut yönetim kurulunun talimatıyla transfer çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Hikmet Karaman, "Şu anda net bir şey yok. Yönetim kurulumuzun talimatıyla çalışmaları yapıyoruz. Bursa'ya döndüğümüzde raporumuzu paylaşacağız. Şu anda da kamp yapmayı düşündüğümüz bölgede inceleme yapıyoruz" diye konuştu.

Öte yandan Bursaspor'da, 20 Haziran'da Özlüce Tesisleri'nde yapılacak ilk etap çalışmalarının ardından 1 Temmuz'da Avusturya'ya gidilmesi planlandığı öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR