Bahçeli: İş üretmek yerine laf üretenlerin bahaneleri çok, değerleri yoktur
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da konuşma yaptı. Bahçeli, "İş üretmek yerine laf üretenlerin bahaneleri çok değerleri yoktur. Başarı ancak inananlarındır. Çizgimiz bellidir,, siyasi ahlak ve ilkelerimiz berraktır" dedi. Bahçeli, "Ankara dün zillete teslim olmadı, yine olmayacaktır. Ankara'ya kilit vurmanın kimsenin gücü yetmeyecektir. Türkiye'nin güvenliği için yapacağımız çok şey önümüzde duruyor" ifadelerine yer verdi.
GÜNDEM , 03 Mart 2019 Pazar, 14:36
Bahçeli: İş üretmek yerine laf üretenlerin bahaneleri çok, değerleri yoktur

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şöyle

Kuşku ve kuruntuya esir düşen zihniyetlerin atikliğinde söz edilemez. Ne aradığını bilmeyenlerin akıbetleri kötü bir sondur.

Bugünlere kolay gelinmedi. Davamız ezelden beri haklıydı. Hakkımızı savunacağız, alacağız. Fitne fesada tahammülümüz yoktur. Bedeli ne olursa olsun, hesabı değil hasbi olacağız. Helal yoldan ayrılmayacağız.

"ANKARA DÜN ZİLLETE TESLİM OLMADI, YİNE OLMAYACAK"

Ankara dün zillete teslim olmadı, yine olmayacaktır. Ankara'ya kilit vurmanın kimsenin gücü yetmeyecektir. Türkiye'nin güvenliği için yapacağımız çok şey önümüzde duruyor. Ankara tam bağımsızlıktır. PKK'nın tutsağı yapmaya çalışanlar milli şamarı yiyecektir. Ankara diriliş ruhudur, dik duruşun rumuzudr. Milli anıları karatanların emeline kurban edilemeyecektir. Ankara zillet planlarını tarihin çöplüğüne atacaktır. Ankara demek Türkiye demektir. Ankara Atatürk'tür, Dumlupınar'dır, şehitliktir... .Ankara topyekun Cumhur İttifakı ile şaha kalkacak. zillet akınını püskürtecektir. Zaman değişse de kan değişmemiştir.

Cumhur İttifakı açık ara Ankara'ya vurmalıdır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR