Bakan Albayrak'tan önemli açıklamalar!
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak Hatay'da konuşuyor
GÜNDEM , 07 Şubat 2018 Çarşamba, 17:35
Bakan Albayrak'tan önemli açıklamalar!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Botaş Terminali'nin açılışında açıklamalarda bulunuyor. Albayrak'ın konuşmasından satır başları şöyle:

"SALDIRILARI BERTARAF EDECEĞİZ"

Ben diyorum ki bunlar ne derse desin, özellikle son 5 yılda yaşadığımız bu süreçler Türkiye'nin ne kadar büyük bir saldırı altında olduğunu ortaya koydu. İşte dün bu milleti FETÖ Terör Örgütü'nün hain girişimi ile durduramayanlar, terör koridorları ile korkutmaya çalışıyorlar. Bu saldırıları bundan sonraki saldırıları da bertaraf edeceğiz...

TÜRKİYE'NİN MEŞRU MÜDAFAA HAKKI

Camide ibadet esnasında bizim vatandaşlarımız öldürülürken, gelen füzelerle sivil vatandaşlarımız öldürülüyor, şehit ediliyorsa kimse kusura bakmasın. Hangi iel gidersek gidelim Cumhurbaşkanımıza diyorlar ki "Cumhurbaşkanım beni Afrin'e götür"

Türkiye'nin içinde bulunduğu seçenek çok açık ve net. Türkiye meşru müdafaa hakkını, vatandaşımızın huzur ve selameti için...

TÜRKİYE TÜM TERÖR ÖRGÜTLERİYLE SAVAŞIYOR

Türkiye tüm terör örgütleriyle savaşıyor. Oynanmak istenen bu oyunu bozana kadar mücadeleye devam edeceğiz.

17 yaşında uykusunda teröristlerin attığı roket ile şehit olan Fatma'nın acısını paylaşıyor musunuz? Safımızı bilelim yani! Bugün YPG'yi kimler terör örgütü olarak görmüyorsa o terör örgütüyle aynı saftadır.

Hangi ideoloji nereyi kuşatıp, ele geçirmiş?

Maalesef bu noktadan sonra artık mızrak çuvala sığmıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR