Başkan Aktaş'tan hasta ziyareti
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, kanser hastalarına moral ziyaretinde bulundu.
BURSA , 05 Nisan 2018 Perşembe, 13:41
Başkan Aktaş'tan hasta ziyareti

Başkan Alinur Aktaş, Kanser Haftası münasebetiyle Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Aktaş, Türkiye'de verilen sağlık hizmetlerinin Avrupa'daki birçok ülkeyi imrendirecek çapta olduğunu söyledi. Aktaş, Türkiye'de alanında ikinci büyük kurum olan Onkoloji Hastanesi'ni ziyaret edip hastalarımıza selam verelim istedik. Ancak yeni hastaneler yapmak, yeni cihazlar edinmek kadar sağlıklı kalmayı da konuşmak lazım. Beslenmeye, spor yapmaya ve hayatı o şekilde yaşamaya dikkat ederek, daha sağlıklı kalabilmek lazım" dedi.

Aktaş, "Klasiktir ama, 'Allah eksikliğini vermesin, Allah da düşürmesin' deriz her zaman. Hastalık yaşandığı takdirde, burada güler yüzleriyle, ilgileriyle üst seviyede bir ekibin hazır olduğunu gördük. Hastane çalışanlarını tebrik ediyorum, hastalarımıza acil şifalar diliyorum" diye konuştu.

Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Halil Karahan da hasta ve çalışanlara verdiği moral dolayısıyla Başkan Aktaş'a teşekkür etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR