Başkan Edebali'den tarım bekçilerine destek
Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, tarım alanlarını korumak için Yıldırım Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı’na tam destek verdiklerini söyledi.
BURSA , 27 Mart 2015 Cuma, 14:33
Başkan Edebali'den tarım bekçilerine destek
Yıldırım Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı’na bağlı bekçilerle bir araya gelen Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Tarım arazilerini koruyan bekçilerimiz kutsal bir görev yapıyor. Bizler de Zabıta Müdürlüğümüz ve Veteriner Müdürlüğümüz marifetiyle kendilerine desteğimizi esirgemiyoruz” dedi.

Tarımın yapıldığı bölgeler olan Samanlı, Arabayatağı, Vakıf ve İsabey mahallelerinde Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı bekçilerinin fedakarca çalıştığını vurgulayan Edebali, “Her mahallede oluşturulan bekçi timleri, birbirleri ile koordineli olarak bölgelerde adeta kuş uçurtmuyor. Hemşehrilerimizin huzur ve mutluluğu için çalışan bekçilerimize destek vermeyi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Yıldırım’ın tarım, ticaret, sanayi ve tarih şehri olduğunu söyleyen Başkan Edebali, “Kentsel dönüşüm ile ilçemizi farklı bir noktaya getirmeyi hedeflerken Yıldırım’ın bir tarım şehri olduğunu da göz ardı etmeyeceğiz. Planlarımızı tarımın da daha iyi noktaya gelmesi için şekillendirdik” diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR