Başkan müjdeyi verdi! Festivale gelene ev hediye
Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, 9-13 Mayıs tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek olan Etnospor Kültür Festivali'ne gelen katılımcıların büyük bir kısmına TOKİ konutlarından hediye edeceğini belitti.
EKONOMİ , 16 Nisan 2018 Pazartesi, 15:14
Başkan müjdeyi verdi! Festivale gelene ev hediye

Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, "Borsamızdan TOKİ iş birliği ile konut sertifikası dağıtıyoruz. Etnospor Kültür Festivali'ne gelen katılımcıların büyük bir kısmına konutlarının bir kısmını belki hediye edeceğiz, ekonomimizin büyük şirketlerine ortak olma fırsatı sunacağız, bunun altyapısını hazır etmiş olacağız. Hedefimiz, en az gelen konuklara hediyelerle, sermaye piyasaları ürünleriyle tanışma fırsatı vermek." dedi.

"GELEN KONUKLARA EV HEDİYE EDİLECEK"

Karadağ, "Borsamızdan TOKİ iş birliği ile konut sertifikası dağıtıyoruz. Belki de Etnospor Kültür Festivali'ne gelen katılımcıların büyük bir kısmına konutlarının bir kısmını belki hediye edeceğiz, ekonomimizin büyük şirketlerine ortak olma fırsatı sunacağız, bunun altyapısını hazır etmiş olacağız. Hedefimiz, en az gelen konuklara hediyelerle, sermaye piyasaları ürünleriyle tanışma fırsatı vermek" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR