Başkandan 'alkol dayağı' açıklaması!
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Firuzağa'daki saldırı sonrası attığı tweetlerin çarpıtıldığını belirtti. Saldırıyı kınadığını ifade eden Demircan sosyal medya hesabından, "Firuzağa daki saldırıyla ilgili 4 tweet attım. Biri cımbızlanıyor, çarpıtılıyor" diyerek gece attığı mesajları yeniden yayınladı.
GÜNDEM , 18 Haziran 2016 Cumartesi, 15:53
Başkandan 'alkol dayağı' açıklaması!
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, sosyal medyahesabından Firuzağa'da dün akşam yaşanan saldırıyla ilgili açıklama yaptı. 

"Firuzağa daki saldırıyla ilgili 4 twit attım. Biri cımbızlanıyor, çarpıtılıyor. Sıralı olarak twitlerim şöyle" diyen Demircan, saldırıdan heman sonra yayınladığı mesajlarını yeniden sosyal medya hesabından duyurdu. Demircan mesajlarında şunları belirtti:

"İçinde şiddet olan bütün eylemler gibi, Firuzağa'da yaşanan olay da tasvip edilemez. Kınıyorum. Ramazan'ın toplumsal birliğe yaptığı katkıyı, bu gibi olaylarla dinamitlemeye çalışanlar, başaramayacaklar. Kaybedecekler. Olay, polisin ve yargının konusudur. Bu olayı, kendine kaldıraç yapmaya çalışanlara fırsat verilmemelidir, vermemeliyiz. Tahrik, mekandan yapılan kayıt, olayın oruçla ve yaşam tarzıyla ilişkilendirilmesi ve servisi toplumsal barışa planlı suikasttir."


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR