Batalla için jet yalanlama
Beşiktaş’ın Batalla’ya talip olduğu yönündeki haberlere Bursaspor’dan yalanlama gecikmedi. Çıkan haber yalanlanırken, Arjantinli futbolcuyla sözleşme uzatma konusunda yapılan görüşmelerin olumlu seyrettiği bildirildi.
BURSASPOR , 26 Nisan 2013 Cuma, 08:43
Batalla için jet yalanlama

İstanbul medyasının Beşiktaş’ın Bursaspor’un süper bücürü Pablo Martin Batalla’yı renklerine katmak için girişimlere başlayacağı yönündeki haberine Bursaspor Kulübü’nden jet yalanlama geldi.

Resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Yapılan haber, içeriği ve kurgusu ile baştan aşağı uydurma haberdir” denildi. Açıklamada ayrıca şu noktalara değinildi: “Pablo Martin Batalla’nın kulübümüz ile 2014 yılı sezon sonuna kadar sözleşmesi devam etmektedir. Sözleşmenin karşılıklı memnuniyet ve mutabakat ilkeleriyle uzatılması konusunda çalışmalarımızın son aşamaya kadar geldiğini, futbolcumuz, temsilcileri ve kulüp arasında görüşme takviminde hiçbir olumsuzluk bulunmadığını, bu tarz özel maksatlı ve uydurma haberlere yarınlarda da itibar edilmemesi hususunu, kamuoyumuza saygıyla arz ederiz”.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR