Bitmeyen kin arkadaş katili yaptı
MANİSA’da, husumetlisi 26 yaşındaki Ahmet Balkıs’ı tabancayla öldüren aynı yaştaki İrfan İnme, tutuklandı.Şüpheli, ifadesinde, Balkıs’ın bir ay önce cıkan tartışmada kendisini dövdüğünü, bunu kendine yediremediği için arkadaşını öldürdüğünü söyledi.
GÜNDEM , 21 Nisan 2013 Pazar, 09:22
Bitmeyen kin arkadaş katili yaptı

Dün saat 20.00 sıralarında İrfan İnme, iddiaya göre, aralarında husumet bulunan arkadaşı Ahmet Balkıs’ı konuşmak için Niobe Ağlayan Kaya Ören Yeri’nin yakınındaki bir kaferteryanın otoparkına çağırdı. Eşiyle birlikte buluşma yerine gelen İnme, belinden çıkardığı tabancayla Balkıs’a tek el ateş etti. Başından vurulan Balkıs, kanlar içinde yere yığılırken, İrfan İnme, eşini de alıp geldiği motosikletle kaçtı. Silah sesine koşan çevredekilerin haber vermesi üzerine gelen ambulansla Manisa Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ahmet Balkıs, doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

Olayın ardından kaçan İrfan İnme ise eşini eve bıraktıktan sonra polise gidip, teslim oldu. Şüpheli, Balkıs’ın bir ay önce cıkan bir tartışmada kendisini dövdüğünü, bunu kendine yediremediği için arkadaşını öldürdüğünü söyledi. Polisteki, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen İnme, mahkemece tutuklandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR