Boş mukaveleyi imzalarım
Yeşil Beyazlı takımın emektar ismi Ömer Erdoğan, 6 gün sonra sona erecek mukavelesiyle ilgili, "Hiç önemli değil. Futbolu burada bırakmak istiyorum. Gerekirse boş mukaveleye dahi imza atarım" dedi.
BURSASPOR , 25 Mayıs 2012 Cuma, 09:07
Boş mukaveleyi imzalarım
 Bursaspor kaptanı Ömer Erdoğan'dan yine alkışlanacak hareket... 2006-07 sezonundan itibaren Yeşil Beyazlı formayı terleten ve uzun zamandır kaptanlığını yapan 35 yaşındaki futbolcu, Bursaspor için boş mukaveleye imza atacağını söyledi. 6 gün sonra sözleşmesi bitecek Erdoğan, " Ertuğrul hocama, takımda 1 sene daha kalmak istediğimi söyledim ve o da bu duruma olumlu bakarak basına da açıklamalarda bulundu. Futbolu Bursa'da bırakmak istiyorum" ifadelerini kullandı.


O KARAKTERDE DEĞİLİM

Yakın zamanda sona erecek sözleşmeyi dert etmediğini belirten kaptan Ömer Erdoğan şunları söyledi: "6 gün sonra bitecek olan sözleşmem benim için önemli değil. Ben Bursaspor'u çok seviyorum. Bir beklentim de yok. Özellikle maddi konuda. Bu saatten sonra böyle şeylerle zaman kaybettirecek karakterde değilim. Ben bu takımın kaptanıyım ve gerekirse boş mukaveleye dahi imza atarım"


GEMİNİN DÜMENİNDE KALACAK
Erkan Kamat, sözleşmesi 6 gün sonra bitecek Ömer Erdoğan'la ilgili de çarpıcı açıklamalar yaptı. Ömer'le bir sezon daha yollarına devam etmek istediklerini belirten Kamat, "Ömer bu geminin kaptanı. Ömer'le devam etmek istiyoruz. Onunla kısa süre içinde bir görüşmemiz olacak. O, hem Bursaspor'un kaptanı hem de Bursa kentinin gönlünde yatan kaptan. Şampiyonluk kupasını kaldıran kaptanımız önümüzdeki sezon da aramızda olacaktır" şeklinde görüş belirtti.

Haber: Tolgay Ataokay

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR