BOSİAD'da heyecan başladı
Bu yıl 15. kez organize edilen BOSİAD'ın geleneksel futbol turnuvası açılış maçıyla start aldı. Sahada kıyasıya rekabetin yaşandığı turnuva, firmalar arasındaki ilişkilerin güçlenmesine de büyük katkı sağlıyor.
BURSA'DA SPOR , 20 Mart 2019 Çarşamba, 08:28
BOSİAD'da heyecan başladı

Bursa futbolunun en prestijli turnuvalarından olan ve Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'nin (BOSİAD) organizasyonunda bu yıl 15.si düzenlenen futbol turnuvası başladı. 'Yolun centilmenlik, hedefin kupa olsun' sloganıyla düzenlenen futbol turnuvasında 34 takım 6 grupta mücadele edecek. Korteks ve ONS Makina takımlarının maçıyla başlayan turnuvanın açılışına; BOSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Çağan, geçmiş dönem başkanları Abdullah Bayrak ve İlker Oral, BOSİAD Yönetim Kurulu üyeleri ve futbolseverler katıldı.

BOSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Çağan, "Futbol turnuvamız artık hem bir gelenek hem de başarı örneği haline geldi ve bizim de en önemli sosyal faaliyetlerimizden biri oldu. Bizler de bu turnuva ile bölgemiz şirketlerini birbirlerine daha da yakınlaştırmak, çalışanların iç iletişimlerini güçlendirmek, yeni dostlukların, arkadaşlıkların kurulmasını sağlamayı hedefliyoruz" dedi. 4 Mayıs tarihinde final maçıyla son erecek turnuvada şampiyon olan ve dereceye giren takımlara kupaları verilecek. Ayrıca gol kralı, en iyi kaleci, ve en centilmen takım dallarında da ödüller sahiplerini bulacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR