Böyle baba olmaz olsun! Hortumla oğlunu dövüp...
Adana'da Suriyeli sığınmacı baba, evden kaçan büyük oğluna ibret olsun diye, 12 yaşındaki oğlunu hortumla dövüp cep telefonuyla da işkence görüntülerini çektirdi. Komşularına "Alın bu görüntüyü Abdo'ya gönderin" diyen vicdansız baba hakkında soruşturma açıldı.
GÜNDEM , 17 Nisan 2016 Pazar, 13:22
Böyle baba olmaz olsun! Hortumla oğlunu dövüp...
Suriye'deki çatışmalardan 2014'te kaçıp eşi ve 5 çocuğuyla birlikte Adana'ya gelerek merkez Seyhan İlçesi'nde bir ev tutan Muhammed Ellababidi'nin büyük oğlu 15 yaşındaki Abdullah Ellababidi, ekonomik sıkıntı ve yaşadıkları sorunlar nedeniyle ailesini terk etti.

\"\" \"\"

Oğlunun evden kaçması, diğer çocuklarının da yaramazlık yapmasına sinirlenen Muhammed Ellababidi, çocuklarından A. Ellababidi'yi evin salonunda yere yatırdı. Bağırarak, çocuğun yatarken ayaklarını havaya kaldırmasını isteyen Muhammed Ellababidi, eline aldığı hortumla defalarca vurdu.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER....

HEM YALVARDI HEM AĞLADI

Canı yandıkça çığlık atıp babasının ayaklarına kapanan A. Ellababidi, hortumla işkence yapan babasına sürekli yalvarsa da Muhammed Ellababidi vurmaktan vazgeçmedi. Bu sırada evde bulunan bir kişiye cep telefonuyla 2 dakikayı aşan işkencenin görüntüsünü çektiren Muhammed Ellababidi, "Bu filmi Abdo'ya göndereceğim. Beğenmezse yine dövüp yine görüntüsünü çekerek göndereceğim" diye bağırdı. 

Kaçan oğlunun gözünü korkutmak için diğer oğluna işkence yapan Muhammed Ellababidi'nin çektirdiği videoya ulaşan polis, soruşturma başlattı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR