Böyle vahşet görülmedi
Akıbetlerinden 13 Mayıs’tan bu yana haber alınamayan Hollandalı eski milli voleybolcu 35 yaşındaki hamile Ingrid Visser ve 57 yaşındaki sevgilisi Lodewijk Severein, İspanya’nın Murcia kenti yakınlarında Alquerias adlı köyde işkence sonucu öldürülmüş halde bulundu.
DÜNYA , 29 Mayıs 2013 Çarşamba, 12:11
Böyle vahşet görülmedi

Çiftin cesetleri, Murcia kentinin yakınlarındaki Alquerias Köyü’nde bulundu. 14 Mayıs’ta doktor kontrolüne gitmeyince aranmasına başlanan Visser ve sevgilisinin otomobili bir otoparkta terk edilmiş halde bulundu. Sürdürülen yoğun aramalarda eski milli voleybolcu ve sevgilisinin cesetleri bulundu. Çiftin kol, baş ve bacaklarının elektrikli testere ile kesildiği erkeğin, dişlerinin söküldüğü ayrıca çenesinin kırıldığı belirlendi.

Tüyler ürperten çifte cinayet ile ilgili çiftin Murcia kenti yakınlarındaki Molina de Segura’daki evlerindeki temizlik işlerini yapan 2’si Romanya vatandaşı 3 şüpheli yakalandı. Gözaltındaki diğer kişinin CAV Murcia 2005 voleybol kulübünün direktörü olduğu öne sürüldü.

Polis yetkilileri çiftin Murcia kenti yakınlarındaki Molina de Segura’daki evlerinde öldürüldüklerini, kan izlerinin temizlendiğini saptandığını açıkladı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR