Bu para hayatımı değiştirecek demişti ancak...
Piyangodan 1 milyon dolar kazanan adam ABD'li adam ikramiyesini aldıktan 23 gün sonra kanserden hayatını kaybetti.
YAŞAM , 01 Şubat 2018 Perşembe, 12:00
Bu para hayatımı değiştirecek demişti ancak...

Piyangodan 1 milyon dolar kazanan adam ABD'li adam ikramiyesini aldıktan 23 gün sonra kanserden hayatını kaybetti.

ABD'nin New York kentinde yaşayan Donald Savastano ismindeki 52 yaşındaki marangoz, yılbaşında oynadığı kazı kazan biletinden 1 milyon dolar kazandı. Bir süredir kendini iyi hissetmeyen ancak sigortası olmadığı için doktora gidemeyen loto milyoneri ileri seviye kanser olduğunu öğrendi ve 23 gün sonra hayatını kaybetti.

"BU PARA HAYATIMI DEĞİŞTİRECEK" DEMİŞTİ

Talihsiz loto milyoneri, planlarını gerçekleştiremeden hayatını kaybetti. Savastano milyoner olduktan sonra, "Bu para hayatımızı değiştirecek." demişti.

PARASIZLIKTAN DOKTORA GİDEMEMİŞTİ

Borçlarını ödedikten sonra yeni bir kamyon almak istediğini ve muhtemelen tatile çıkacağını söyleyen 52 yaşındaki Savastano sigortası olmadığı için masraflarını karşılayamadığı doktor ziyaretini de gerçekleştirmeyi planlıyordu.

BİR SÜREDİR KENDİNİ İYİ HİSSETMİYORDU

Bileti aldığı bayinin görevlisi Danielle Scott, o günü çok iyi hatırladığını belirterek 1 milyon dolar kazanan talihsiz talihlinin marangozluk yaptığını ve bir süredir kendini iyi hissetmediğini söylediğini açıkladı.

AKCİĞER VE BEYİN KANSERİ ÇIKTI

Scott, bir arkadaşı aracılığıyla Savastano'nun doktora gittikten sonra 4. seviye kanser olduğunu öğrendiğini ve bir süredir akciğer ve beyin kanseriyle mücadele ettiğini söyledi.

Bir süredir hastanede tedavi altında tutuklan Donald Savastano lotoyu kazanmasının üzerinden 1 ay dahi geçmeden hayata gözlerini yumdu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR