Bursa bunu konuşuyor... Kayıp Kübra'nın esrarı!
Bursa’da kayıp çocuğunu arayan annenin, yurttan kaçan bu kızının fuhşa sürüklenmesi ile ilgili davanın sanıklarından şikayetçi olmadığı ortaya çıktı.
BURSA , 28 Şubat 2015 Cumartesi, 11:23
Bursa bunu konuşuyor... Kayıp Kübra'nın esrarı!
Yurttan kaçan Kübra'yı arayan 37 yaşındaki anne N.A. ile ilgili şaşırtıcı bir gelişme yaşandı. 17 yaşındaki kızı K.Y.’yi aradığını ve hayatından endişe duyduğunu söyleyen anne N.A.’nın kızının yurttan kaçtıktan sonra fuhşa sürüklenmesi ile ilgili davanın sanıklarından şikayetçi olmadığı ortaya çıktı.

22 gün önce Asliye Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya müşteki olarak katılan anne N.A., mahkemede kızına ulaşamadığını tekrarlamış ve sanıklardan şikayetçi olmadığını söylemişti.

Bilindiği gibi mahkemenin bayan hakimi de, duruşmanın seyri açısından son derece önemli olan 17 yaşındaki mağdure K.Y.’nin, adresinin belirlenerek duruşmada dinlenmesi için polise yazı yazılmasına hükmetmişti.

ÇERKEZKÖY'DE DÜN BULUNDU

Bursa'da 16 gün önce annesine "Ekmek almaya gidiyorum" dedikten sonra evden çıkan ve bir daha kendisinden haber alanamayan 17 yaşındaki Kübra Y.'yi, polis Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'ndeki bir barda buldu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR