Bursa Büyükşehir'den amatöre tam destek
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nu (BASKF) ziyaret ederek, amatör spor kulüplerinin tamamını kapsayıcı çalışmalar yapılacağını söyledi.
BURSA'DA SPOR , 22 Temmuz 2018 Pazar, 08:40
Bursa Büyükşehir'den amatöre tam destek

FİKİR ALIŞVERİŞİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nu (BASKF) ziyaret ederek, BASKF Başkanı Osman Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü Genel Sekreteri Ahmet Bayhan'ın da katıldığı ziyarette, Bursa'daki amatör spor kulüpleri, yıl boyunca oynanan müsabakalar ve tesislerin durumu değerlendirildi.

KILIÇ TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Alinur Aktaş, Bursa'nın, şampiyon takımı Bursaspor'un yanı sıra futbol alt yapısıyla diğer şehirlerden farklı olduğunu söyledi. Bursa'da amatör spor kulüplerinin tamamını kapsayacak çalışmaların yapılacağını belirten Başkan Aktaş, " Federasyon başkanımız ve yöneticilerden eksikler ve aksaklıklar ile mevcut durum hakkında bilgi aldık. Bursa'da birçok alanda olduğu gibi amatör spor kulüplerimizle ilgili çalışmalarımız da olacak" diye konuştu. BASKF Başkanı Osman Kılıç ise görüşmeden dolayı Başkan Aktaş'a teşekkür etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR