Bursa'da 'Bilgi Evi' kayıtları başladı
Bursa'nın Gemlik Belediyesi'nin üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler için açtığı Bilgi Evi'nde kayıtlar başladı.
BURSA , 28 Eylül 2017 Perşembe, 11:59
Bursa'da 'Bilgi Evi' kayıtları başladı

Öğrenciler 27 Eylül - 10 Ekim tarihleri arasında Gemlik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne gelerek kayıtlarını yaptırabilecek. Kayıt sırasında ya da kurslarda öğrencilerden herhangi bir ücret talep edilmeyecek.

Konuyla alakalı açıklama yapan Belediye Başkanı Refik Yılmaz, "Gençlerimiz geleceğimizdir. Geleceğimiz İçin çalışıyoruz. Dolayısıyla bizim onların eğitimine ve gelişimine katkı sunmak gibi bir sorumluluğumuz var. Açtığımız kurslarda hem yeni şeyler öğrenecek, hem kabiliyetlerini geliştirecekler. 'Bilgi Evi' zengin-fakir ayrımı yapmadan çocuklar için farklı ve önemli bir eğitim alanı olacak. Ayrıca dürüst, ahlaklı, milli ve manevi değerlerine sahip kişiler olarak yetişecekler. Boş zamanlarını değerlendirecekleri gibi, yeni şeyler öğrenecekler. Bununla birlikte kötü alışkanlıklardan da uzak duracaklar. Biz gençlerimize her türlü imkanı sunmaya devam edeceğiz" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR