Bursa'da bu yollara dikkat!
Bursa şehirlerarası ve şehir içi güzergahlarda trafik ve yol durumu hakkında açıklama geldi.
BURSA , 25 Temmuz 2017 Salı, 11:32
Bursa'da bu yollara dikkat!

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

-Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü'nce, İnegöl-Bozöyük Ayrımı Domaniç Yolunda Sanat Yapıları Ve Üst Yapı Çalışmaları Yapdığından Oylat Ayrımına Kadar 6750 Mt.'LİK Kesiminde Trafik Servis Yolundan Sağlanmaktadır.

-Bursa- Eskişehir D-200 Karayolu İnegöl Çıkışında Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü'nce, Avarlar Köprülü Kavşağı Yapım Çalışmaları Nedeniyle Trafik Servis Yolundan Sağlanmaktadır.

-Kent Meydanı - Terminal Arasında Sürdürülen T2 Hafif Raylı Sistem Hattı Çalışması Nedeni İle İstanbul Yolu Üzerinde Şerit Daraltma Uygulanmaktadır.

-Ayrıca Kent Meydanı Alt Yolları Yapılacak Köprü Çalışması Nedeni İle Bu Gece Araç Trafiğine Kapatılacaktır.

-Bursa-Orhaneli İl Yolu Güzergahında Yol Genişletme Çalışmaları Nedeniyle Trafik Bölünmüş Yolun Diğer Kesimden Kontrollü Olarak Sağlanmaktadır.

-Tarihi Kültürel Miras Şube Müdürlüğü'nce Yapılan ''YEŞİL Caddesi Cephe Sağlıklaştırma Uygulama Yapım İşi'' Kapsamında; Yıldırım İlçesi, Kurtoğlu Ve Yeşil Mahallesi'nde Bulunan Yeşil Caddesi'nde Cephe Sağlıklaştırma Çalışmaları Nedeni İle Yeşil Cadde De Şerit Daraltma Uygulanmaktadır.

-Yıldırım İlçesi Teleferik Meydanı Düzenleme Çalışması Nedeni İle Zaman Zaman Yol Kapatmaları Yapılacaktır.

-Yıldırım İlçesi Kazım Karabekir Mahallesi Kazım Karabekir Caddesinin Kısmet Caccdesi İle 6. Kelebek Sokak Arasında Yıldırım Belediyesince Yapılan Asfalt Çalışması Nedeni İle Araç Trafiğine Kapatılacaktır.

-Yıldırım İlçesi Hacı İlyas Mahallesi Ankara Yolu Caddesi 2. Tezcan Sokak Kesişiminde Emniyet Müdürlüğünce Bu Gece Yapılacak Çalışma Nedeni İle Kısa Süreli Şerit Daraltma Ve Tam Kapatma Yapılacaktır.

Sürücülerimizin Kent İçi Hız Limitlerine Uymaları Ve Kontrollü Seyir Etmeleri, Çalışma Yapılan Güzergahlarda Dikkatli Ve Duyarlı Olunması, Trafik İşaret Ve İşaretçilerine Uymaları, Bilgi Levhaları İle Gösterilmiş Alternatif Güzergahları Tercih Etmeleri Gerekmektedir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR