Bursa'da bu yollara dikkat!
Bursa'da Karayolları ve Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yol çalışmaları çalışmaları nedeniyle bazı yollarda şerit daraltmasına gidiliyor..
BURSA , 11 Haziran 2014 Çarşamba, 15:32
Bursa'da bu yollara dikkat!

İşte o yollar:

-Bursa - Orhaneli Karayolu ve Bursa-İzmir Karayolu güzergahlarında yol genişletme ve düzenleme çalışmaları ile İrfaniye köprülü kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle şerit daraltması yapıldığından çalışma alanlarında trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

-Bursa-Ankara Yolu raylı sistem yapım çalışmaları kapsamında yol düzenleme ve asfaltlama çalışmaları nedeniyle şerit daraltması yapılmaktadır.

-Doğu çevre yolu Samanlı köprülü kavşağı çalışmaları nedeniyle doğu yakın çevre yolu güzergahında şerit daraltması yapılmaktadır.

-Yıldırım İlçesi Erikli Mahallesi Eflak caddesinde asfaltlama çalışmaları yapılacaktır.

-Odunluk İnkaya Yolu Bent Caddesi güzergahında asfaltlama çalışmaları nedeniyle şerit daraltması yapılmaktadır.

-Mudanya İlçesi, Bademli Mahallesi, Eğitim Caddesinde kazı ve dolgu çalışmaları nedeniyle şerit daraltması yapılmaktadır.

-Osmangazi İlçesi, Demirtaş Cumhuriyet Mahallesi, İnönü Caddesi İle Küçük Sanayi 2. Cadde kesişimin de şerit daraltması yapılmaktadır.

-Gemlik Mustafa Kamel Atatürk Kordonu'nda atık su kollektörü çalışması yapılacaktır. Trafik akışı Narlı istikametinde 2 numaralı cadde üzerinden, Bursa istikametinde ise 1 numaralı caddelerden sağlanacaktır.

-Çalı Mahallesi Bursa Cad. Ve 17 Eylül Caddesinde kanalizasyon ve  yağmursuyu çalışması yapılacaktır. Yol kısmen trafiği kapatılacak,  trafik kontrollü olarak alternatif güzergahtan sağlanacaktır.

-Bursa Çevre Yolu Samanlı Bağlantı Yolunda Samanlı Kavşak Köprüsü imalatları yapılacak, trafik kontrollü olarak alternatif  güzergahtan sağlanacaktır.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR