Bursa'da Gökhan Tepe rüzgarı
Bursa İnegöl’de AVM tarafından düzenlenen araba kampanyası kapsamında İnegöllülerle buluşan ünlü pop sanatçısı Gökhan Tepe, parçaları ile gençleri coşturdu.
MAGAZİN , 28 Nisan 2013 Pazar, 15:16
Bursa'da Gökhan Tepe rüzgarı

Yoğunluğu genç kızlardan oluşan konserde, hayranlarının sanatçıya ulaşabilmek için verdikleri mücadelede izdiham yaşandı. İnegöl AVM alanındaki stantta sahne alan genç pop sanatçısı, mini konseri ile meydanı dolduran bin 500 kişiye unutulmaz anlar yaşattı. İnegöl'de konser vermenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden ünlü sanatçı, seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla genç hayran kitlesini coşturdu.

İMZA GÜNÜNDE İZDİHAM
Konserin ardından imza günü de düzenleyen genç popçu, hayranlarına resimlerini imzaladı. Genç popçuyu yakından görmek ve imza almak isteyen kalabalık hayran kitlesi, güvenlik görevlilerine zor anlar yaşatırken, izdiham da yaşandı. Gökhan Tepe'ye yakınlaşamayan bazı kişilerde gözyaşlarına boğuldu.
Araba kampanyası talihlilerine araç anahtarları konserde verilmesi gerekirken, Milli Piyango Genel Müdürlüğü'nden gerekli iznin geç gelecek olması sebebiyle, talihlilerin kısa bir süre daha bekleyeceği bildirildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR